A sztárok nem Liverpoolban halnak meg (2017)

Film Stars Don't Die in Liverpool

Bazzzsi   2020. 10. 11.

Anette Bening a legszuggeszívabb színésznők közé tartozik, pedig már benne van a korban. Érdekes film volt az elválásról, elbúcsúzásról.

indingo   2019. 03. 10.

Egy nagyon szép igaz történetet láthattunk a képernyőn. Az alakítások hitelesek és izgalmasak voltak. Érzelmes darab.

Szilonka   2020. 02. 05.

Nem túl mutatós a története, de mégis mély a film hangulata. Remek volt a két főszereplő közti kémia.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Jamie Bell egy nagyszerű színész, de ritkán találják meg a jó szerepek. Ez egy jó szerep volt, amit meg is ugrott. A film története magával ragadó.

Lonka   2020. 02. 28.

Gyönyörű film, ami egy hiteles szerelmi történetet mesél el remek stílusban.

Timcsi   2019. 03. 10.

Liverpoolban mindig történik valami

A sztárok nem Liverpoolban halnak meg (Film Stars Don't Die in Liverpool). Nem mindennapi cím. Emlékszem amikor először találkoztam a filmmel. A 2018-as BAFTA jelölteket olvasgattam, amikor felfigyeltem a film címére, majd kicsit utána olvasva a szer... teljes kritika»

petraszab   2019. 05. 04.

Engem megérintett a film és a két főszereplő közötti kémia is hiteles volt. A története picit egyszerű, de maga a történet szép.

Vanessa Redgrave
Vanessa Redgrave
Warren Beatty
Kate Mara
Julie Walters
Jamie Bell

A film Gloria Graham és Peter Turner szerelmének történetét dolgozza fel. Megismerkedésükkor Graham már nagy múltú, Oscar-díjas színésznő volt, Turner pedig még csak próbálgatta a szárnyait. Közel harminc évvel volt idősebb a nő a férfinál.