Betépve

Blow

2021.11.18 szaka123

Depp miatt az 5 csillag. Sokat hozzátesz a játéka a filmhez, ami egyébként a hosszú játékidő ellenére sem unalmas. Egyszer érdemes megnézni, nagyon jó, egyedi hangulata van, és betekintést enged George Jung egyáltalán nem hétköznapi életébe, ami azért szerintem sokkal durvább volt a valóságban, mint a vásznon.

Depp szinte minden filmet fel tud dobni, még ezt a közepesen megcsinált filmet is. Vad, önpusztító és frusztrált, de ez a szerep is hiteles. Nem a legjobb ebben a témában, de egyszer mindenképpen megéri megnézni.

2017.07.17 Deku

Ugyanúgy kiemelhető itt is Johnny Depp alakítása mint szinte minden filmjében kivétel nélkül. A történet elrabolja az ember figyelmét. Nagyszerű, hihetetlen de nincs rá panasz.

2018.12.20 dailyfilmsan

Nem ez a kedvenc filmem Jonny Depp-től. Nem is az amit legjobban utálok. Ez a film inkább az érzelmes és komoly oldalát mutatja és nem a bohókásat ami kicsit gyengít a játékának színvonalán. Ettől eltekintve egy élvezhető dráma. Többször is meg lehet nézni.

2019.09.25 ZeroHero

Igazi nagybetűs klasszikus igazi, kézzelfogható és talán szívbemarkoló színészi játékokkal. A történet végig leköti az ember figyelmét, és észre sem vesszük, de a rossznak drukkolunk, hogy végre a hullámhegyek és hullámvölgyek után révbe érjen. Aztán...

2017.07.10 MP170506

Kiváló alkotás, végig nagyon izgalmas, érdekes. Johnny Deep pedig hatalmasat alakít. Többször nézhető, remek alkotás.

2015.06.25 Dodi

Kiváló film! A hangulat magával ragadja az embert. Szerintem ahhoz képest, hogy adaptáció nagyon jól sikerült. Johnny Deep előtt pedig emelem kalapom!!

2019.04.21 MidoD7

Képes volt az egész film idejére lekötni a figyelmemet. Hihetetlen, hogy egy film ennyire magába tudja szippantani a nézőt, márpedig megteszi minden gondolkodás nélkül.

2021.01.29 uniterra

Jó film. Nekem személyes élmény a nyolcvanas évek Los Angelese. Engem emlékeztet sok mindenre. Bár a forgatókönyv önmagában nem nagy szám, Depp elvirre a hátán az egész filmet.

2019.06.21 Attila G.

Ha jól emlékszem, annak idején a VOX mozimagazin jóvoltából nyertem 2 jegyet a film premier előtti vetítésére. Valószínűleg így volt, különben szerintem nem néztem volna meg. Igazából nézhető, s volt egy épkézláb története. Általában szeretem Johnny Depp filmjeit. Ezt a filmet valahogy mégsem szerettem igazán meg.

2016.02.10 Nathan03

Hatalmas film,Johnny Depp páratlan alakításával. Mesteri történet vezetés, végig érdekes cselekmények, van mondanivalója a filmnek. Egyszerűen nem lehet rosszat írni rá. Meg kell nézni vétek kihagynia akárkinek is.

2016.10.23 vivikejencikelara

Azt hiszem ez az igazi Johnny Depp. Zseniális film, meglepő végkifejlettel. Mindenkinek látnia kell.Izgalmas elejétől a végéig. Szomorú , nyomasztó mégis tanulságos. Nagyon igazian játszódik a film, el is hiszem, hogy igaz történet alapján készült.

2017.06.01 jencike1985

Johnny Depp hatalmas nagy alakítása. Hiteles nagyon. El hiszem a filmről hogy igaz dolgokat dolgoz fel. Köszönhető ez annak hogy hitelesek a színészek. Néha nagyon szomorú mégis nagyon érdekes.

2016.01.27 juhasz-david93

Amikor még Johnny Depp nem vállalt el válogatás nélkül minden hokit...remek film, Ted Demme bizonyította, hogy nem marad sokkal el Oscar-díjas testvére mögött.