Betépve

Blow

2015.11.12 [email protected]

Van egy különleges magával ragadó egyedi hangulata a filmnek. J.D. Nagyon meggyőzően profin alakít benne. A film elgondolkoztatja az embert. Érdemes megnézni.

2016.02.10 norbi0102

Kiváló film! A hangulat magával ragadja az embert. Szerintem ahhoz képest, hogy adaptáció nagyon jól sikerült. Johnny Deep előtt pedig emelem kalapom!!

2017.03.01 Acropolis

Érdekes, pörgős akciófilm, de a sztorija kisé sablonos. Egyszeri nézésre azért élvezhető és jó kikapcsolódást adott. A színészek jól alakítanak benne.

2015.06.30 Prücsök

Egyik kedvenc Johnny Deep filmem, a színész nagyon hiteles alakítást nyújt. A film hangulata beszippantja a nézőt, fantasztikus lett a történet is és a zenék is ütősek!

2015.05.27 VenuszProjekt

Szerintem kategóriájának egyik legjobb filmje ez. A történet kifogástalan, Johnny Depp pedig igazán jó formáját adja. Nem volt semmi hiányérzetem. Számomra igazán realisztikusnak hatott a dolog. Egy egyszerű filmet vártam, de sokkal többet adott.

2017.08.17 penzesisti

Johnny Depp klasszikusa amiben bőven van érzelmi szál és dráma is a kemény valóság mellett. Tetszett a történet, néha kicsit sokkoló, néha pedig megható.

2015.10.11 tamas84

A Betépve voltaképpen csak egy közepes karriertörténet, de az alakítások és a megtörtént eset ténye elviszi a hátán a filmet. Na nem annyira, hogy tíz évvel később még emlékezzünk rá, de éppen ez jellemzi az átlagos mozikat.

2019.01.13 tooker

Johnny Depp, Penélope Cruz és Emma Roberts azok a színészek, akikben ezidáig nem sikerült csalódnom. Ezúttal is nagyon jól alakítanak, a Betépve miattuk lett akkora siker.

2015.06.16 AESB

Nehéz egy igaz történetből jó filmet összehozni és belesűríteni két óra hosszába. De én úgy gondolom itt sikerült, a film hangulata magával ragadja az embert, a zenék csak rátetézni. Johnny Deep pedig itt is bizonyít, fantasztikus színész!

2016.05.02 Kutyus

Egy tanulságos és izgalmas film, ami reális problémákat vet fel. Elgondolkoztató és magával ragadó történet, amiben van fordulat és izgalom is. Érdekes, nem sablonos történet.

2015.01.27 sullerb1022

Ez valami zseniális alkotás. Van egy olyan jó hangulata, ami egyből magával ragadja az embert. A rendezés pazar, a zenék ütnek, Depp meg profibb, mint gondoltam!

2015.05.06 tomvétsz

A Betépve tipikus esete annak, hogyan nem érdemes egy könyvet adaptálni. Az alapanyag jó volt, erre nem lehet panasz, a megvalósítás azonban túl sok kivetnivalót hagyott maga után, talán Penelope Cruz volt az egyetlen, aki otthonosan mozgott ebben a közegben, de azt hiszem, a gondok nagy része a forgatókönyvben keresendő.

2015.01.26 ferdi95

Szinte első filmem amit Johnny Depptől láttam és meg is szeretete a színészt egyből! nagyon jó film, a vége egy igazi mesterdarab!

2016.02.14 jazzy

Kicsit sajnálom a filmet, emlékszem, hogy mennyit vártam tőle, és arra is, hogy talán ha a felét megkaptam... Klasszikus sajnos nem vált belőle, de volt egy elég masszív gondolati tartalma, amit viszont sajnos nem a megfelelő eszközökkel közölt. Egy kijózanító alkotás, valahonnan a középmezőnyből.