Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

hell.l   2017. 05. 01.

Nagyon tetszik a sorozat, bár a befejezése nem lett a legjobb. Nagyon szépek a díszletek, jók a párbeszédek, a színészi alakítások. A maga műfajában az egyik legjobb sorozat.

HercegPeter   2016. 12. 02.

Nekem tetszett, viszont sajnálom, hogy össze kellett csapni a végét. Bár volt egy-két finoman szólva is érdekes dolog, de összességében élvezhető volt. Még egy évadot tehettek volna a végére. Így hiányérzetem van a sorozattal szemben.

Orosz István   2016. 05. 19.

Nekem kifejezetten tetszik ez a sorozat nagyon reménykedem, hogy lesz negyedik évad mert ha a született feleségek meg az ilyen szenny műsorokból van több évad akkor egy ilyen jó sorozatnak is kell lennie. Leonardo karaktere nagyon jól kivan találva,a... több»

trixxy   2016. 06. 11.

Nagyon kíváncsi voltam rá, belekezdtem de nálam 2 rész után elhasalt.. A véleményeket olvasva viszont lehet nekifutok még egyszer és kitartóbb leszek:)

Akodako   2015. 06. 20.

Nézhetö, jó kis sorozat ami kategóriájában átlag felettinek mondható . szórakoztató,nem unalmas, jol összerakott film . minden részben van valami olyan esemény , ami miatt izgalommal várod a következőt .

VargaBarnabas   2016. 05. 29.

Nagyon jó sorozat ez. Nagyon jó a látványvilág és a részek külön külön is nagyon érdekesek. A második évad tetszett legjobban, amikor Amerikába jutnak el. Nagyon jól összeszedték ezt a történetet.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

A Da vinci démonai sorozat szerintem nagyon, de nagyon szuper, nagyszerű színészek alakítanak benne, sok kortársával ellentétben jól sikerült, a főszereplő nagyot alakít, és persze Drakula is...

A széria szerint Giuliano de Medicinek volt egy törvénytelen fia, és csak a halálos ágyán szerzett erről tudomást. Valójában Giuliano fia, a majdani VII. Clement pápa csak a férfi halála után egy hónappal született. Mivel szülei jegyesek voltak, valójában nem is számított törvénytelen gyereknek.

A sorozatban feltűnik a tinédzser Niccolo "Nicco" Machiavelli is, habár a történések idejében Machiavelli még csak kilenc éves volt.

A széria minden része egy tarot kártyáról kapta a nevét.

David S. Goyer elmondása szerint a sorozat főcíme mindössze 30 másodperces lett volna, de amikor meghallotta Bear McCreary munkájának végeredményét, annyira elégedett volt, hogy megkérte a zeneszerzőt, készítse el a főcím hosszabb verzióját is. A producerek végül ez utóbbi mellett döntöttek, azonban néhány részt emiatt újra kellett vágni, hogy beleférjenek az időkeretbe.