Da Vinci démonai

Da Vinci's Demons

2024.01.12 Majorkas

Kedvenc sorozatom

Egy alternatív életrajzi sorozat Da Vinciről és az egyik legjobb misztikus történelmi sorozat.

2016.12.02 HercegPeter

Nekem tetszett, viszont sajnálom, hogy össze kellett csapni a végét. Bár volt egy-két finoman szólva is érdekes dolog, de összességében élvezhető volt. Még egy évadot tehettek volna a végére. Így hiányérzetem van a sorozattal szemben.

2016.05.19 Orosz István

Nekem kifejezetten tetszik ez a sorozat nagyon reménykedem, hogy lesz negyedik évad mert ha a született feleségek meg az ilyen szenny műsorokból van több évad akkor egy ilyen jó sorozatnak is kell lennie. Leonardo karaktere nagyon jól kivan találva,a... Több

2017.05.01 hell.l

Nagyon tetszik a sorozat, bár a befejezése nem lett a legjobb. Nagyon szépek a díszletek, jók a párbeszédek, a színészi alakítások. A maga műfajában az egyik legjobb sorozat.

2016.06.11 trixxy

Nagyon kíváncsi voltam rá, belekezdtem de nálam 2 rész után elhasalt.. A véleményeket olvasva viszont lehet nekifutok még egyszer és kitartóbb leszek:)

2015.08.05 tamas84

Hát ez a sorozat tényleg bűnrossz, érdektelen karakterek, érdektelen sztori, eleve látvány is annyira olcsó, hogy fáj nézni. Persze nem azon múlik, de ahogy a készítők hozzáálltak az olasz figurához, meg ez a dzsigolósítás, hát könyörgöm, így kell ka... Több

2015.06.20 Akodako

Nézhetö, jó kis sorozat ami kategóriájában átlag felettinek mondható . szórakoztató,nem unalmas, jol összerakott film . minden részben van valami olyan esemény , ami miatt izgalommal várod a következőt .

A Da vinci démonai sorozat szerintem nagyon, de nagyon szuper, nagyszerű színészek alakítanak benne, sok kortársával ellentétben jól sikerült, a főszereplő nagyot alakít, és persze Drakula is...

2022.01.29 Barta Attila

4-5 részt néztem meg belőle, de valahogy nem jött meg az áttörés! Ha nincs más, akkor nézhető!

2014.12.28 Roman

Goyer ismét nem árult zsákbamacskát, és egy remek történettel állt elő, és a készítőknek egész jól sikerült egy sajátságos atmoszféra megteremtése. Nem fog forradalmat csinálni a sorozat, az biztos, de teljesen kellemes időtöltés. Azt mondanám, hogy a másodvonalbeli produkció, erős pozitív felhanggal.