Spartacus - Az aréna istenei

Spartacus - Az aréna istenei

Spartacus: Gods of the Arena

1. évad (2011) - 6 epizód

A hatalmas sikereket elért Spartacus: Vér és homok után megérkezett az előzménysorozat, a Spartacus: Az aréna istenei, amely a Batiatus-ház és Gannicus felemelkedésének történetét meséli el.

(hp)

Premier: 2011.01.21.

2023.11.08 Robinson76

Az ókori cirkusz erő(s)emberei

Mivel igencsak nagy fáziskéséssel adtam esélyt a Spartacusnak, így választhattam, és először a később forgatott előzménysorozattal kezdtem az ismerkedést, amit nem is bántam meg. Teljesen korrekt széria ez, ami nagyon valósághűen prezentálja a nézőknek az adott kort és a gladiátorok világát is. Az ókort kedvelőknek kötelező, a jó sorozatokat kedvelőknek szimplán csak ajánlott.

2018.02.13 Diesel

Teljesen vissza adja nekünk az akkori kort. Végig érezheti a néző a feszültséget. Véres, brutális, látványos. A színészi játékok is tetszettek. Látványos karakter fejlődések jönnek létre. Szépen kidolgozott jelmezek, díszletek vannak. A cselekmény pörgős! Mindenképpen ajánlom!!

2019.02.19 harnas1207 Nézhetetlen

A trónok harca silány hatásvadász stílusát hordozza önmagán. Szex jelenet és idióta vérengzés, pont ami a mai lúzereknek kell. Mindez annyira elrontja a sorozat élvezhetőségét, hogy a történetnek semmi értelme.

2015.09.02 Ragemarci

Köszönöm neked sorozat, hogy végre láthattam mi van a bőrruha alatt, amire mindig is vágytam amikor a Xénát néztem! Mellesleg szuper a sorozat is.

2015.11.01 Niki18

Én személy szerint nagyon élveztem minden részét. Van egy alaphangulata az egésznek, ami sokat dob rajta. A szereplőket is jól válogatták meg szerintem. Mindenképpen ajánlom másnak is, aki szereti a hasonló sorozatot

Lucy Lawless (Lucretia), és Jaimie Murray (Gaia) nagyon jó barátok lettek a forgatás során. Szerző: Diesel

A Spartacus: Az aréna istenei (2011) történetileg 5 évvel a Spartacus: Vér és Homok (2010) előtt játszódik.Szerző: Diesel

A sorozat főszereplőjére, Gannicusra számos alkalommal utaltak a Spartacus - Vér és homokban, azonban a karakter egyszer sem tűnt fel.Szerző: hp

A sorozatban számos olyan karakter tűnt fel, akik a Spartacus - Vér és homokban életüket vesztették.Szerző: hp

A sorozatok Andy Whitfield (Spartacus) kórházi kezelése alatt forgatták. A színész tragikus hirtelenséggel 2011. szeptember 11-én hunyt el. Szerző: hp