Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Spartacus - Az aréna istenei (2011)

Spartacus: Gods of the Arena

Adri Adri   2020. 10. 27.

A világ legjobb sorozata. A legeslegjobb. Legalább ezerszer néztem meg, megunhatatlan.

Diesel   2018. 02. 13.

Teljesen vissza adja nekünk az akkori kort. Végig érezheti a néző a feszültséget. Véres, brutális, látványos. A színészi játékok is tetszettek. Látványos karakter fejlődések jönnek létre. Szépen kidolgozott jelmezek, díszletek vannak. A cselekmény pörgős! Mindenképpen ajánlom!!

Edii   2015. 09. 16.

Véleményem szerint ez nem egy erős sorozat. Öncélú szexjelenetek, képtelen harcjelenetek és csupa-csupa hatásvadász megoldás.

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 02. 19.

A trónok harca silány hatásvadász stílusát hordozza önmagán. Szex jelenet és idióta vérengzés, pont ami a mai lúzereknek kell. Mindez annyira elrontja a sorozat élvezhetőségét, hogy a történetnek semmi értelme.

Ragemarci   2015. 09. 02.

Köszönöm neked sorozat, hogy végre láthattam mi van a bőrruha alatt, amire mindig is vágytam amikor a Xénát néztem! Mellesleg szuper a sorozat is.

Niki18   2015. 11. 01.

Én személy szerint nagyon élveztem minden részét. Van egy alaphangulata az egésznek, ami sokat dob rajta. A szereplőket is jól válogatták meg szerintem. Mindenképpen ajánlom másnak is, aki szereti a hasonló sorozatot

Garadi   2016. 03. 26.

Még az eredeti sorozat előtt néztem meg, nagyon meghozta hozzá a kedvem. Sajnos a harcok egy idő után nekem elég unalmassá váltak, meg ez a gladiátorok közötti ellenségeskedés is, de a párbeszédek jók voltak, azt meg kell hagyni .

Lucy Lawless (Lucretia), és Jaimie Murray (Gaia) nagyon jó barátok lettek a forgatás során.

(Diesel)

A Spartacus: Az aréna istenei (2011) történetileg 5 évvel a Spartacus: Vér és Homok (2010) előtt játszódik.

(Diesel)

A sorozat főszereplőjére, Gannicusra számos alkalommal utaltak a Spartacus - Vér és homokban, azonban a karakter egyszer sem tűnt fel.

A sorozatban számos olyan karakter tűnt fel, akik a Spartacus - Vér és homokban életüket vesztették.

A sorozatok Andy Whitfield (Spartacus) kórházi kezelése alatt forgatták. A színész tragikus hirtelenséggel 2011. szeptember 11-én hunyt el.