Spartacus - Az aréna istenei

Spartacus: Gods of the Arena

2023.11.08 Robinson76

Az ókori cirkusz erő(s)emberei

Mivel igencsak nagy fáziskéséssel adtam esélyt a Spartacusnak, így választhattam, és először a később forgatott előzménysorozattal kezdtem az ismerkedést, amit nem is bántam meg. Teljesen korrekt széria ez, ami nagyon valósághűen prezentálja a nézőknek az adott kort és a gladiátorok világát is. Az ókort kedvelőknek kötelező, a jó sorozatokat kedvelőknek szimplán csak ajánlott.

2018.02.13 Diesel

Teljesen vissza adja nekünk az akkori kort. Végig érezheti a néző a feszültséget. Véres, brutális, látványos. A színészi játékok is tetszettek. Látványos karakter fejlődések jönnek létre. Szépen kidolgozott jelmezek, díszletek vannak. A cselekmény pörgős! Mindenképpen ajánlom!!

2019.02.19 harnas1207 Nézhetetlen

A trónok harca silány hatásvadász stílusát hordozza önmagán. Szex jelenet és idióta vérengzés, pont ami a mai lúzereknek kell. Mindez annyira elrontja a sorozat élvezhetőségét, hogy a történetnek semmi értelme.

2015.09.02 Ragemarci

Köszönöm neked sorozat, hogy végre láthattam mi van a bőrruha alatt, amire mindig is vágytam amikor a Xénát néztem! Mellesleg szuper a sorozat is.

2015.11.01 Niki18

Én személy szerint nagyon élveztem minden részét. Van egy alaphangulata az egésznek, ami sokat dob rajta. A szereplőket is jól válogatták meg szerintem. Mindenképpen ajánlom másnak is, aki szereti a hasonló sorozatot

2016.03.26 Garadi

Még az eredeti sorozat előtt néztem meg, nagyon meghozta hozzá a kedvem. Sajnos a harcok egy idő után nekem elég unalmassá váltak, meg ez a gladiátorok közötti ellenségeskedés is, de a párbeszédek jók voltak, azt meg kell hagyni .

2015.06.05 ZiggityZag

Ez egy igazi tesztoszteronbomba volt, szex, vér, intrika és dráma minden mennyiségben. Simán felért az első évadhoz, csak az apropóját sajnálom, amiért egyáltalán elkészülhetett (Andy Whitfield halála). Az egyik legüdítőbb televíziós sorozat volt, an... Több

2015.02.04 sonolokojjo

Nálam az előzménysorozat még egy lapáttal rá is tett a standard első évadra. Akinek fogalma sincs arról, miről szól ez a sorozat, nézzen meg egy előzetes, onnantól könnyű dolga lesz. Ha egy kicsit is felkelti az érdeklődését, imádni fogja, ha hidegen... Több

2020.10.27 Adri Adri

A világ legjobb sorozata. A legeslegjobb. Legalább ezerszer néztem meg, megunhatatlan.