Spartacus - Vér és homok (2010)

Spartacus: Blood and Sand

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Egy igazán szuperül sikerült sorozat, mindentéren kiváló. JAI COURTNEY a nagy kedvencem, és színészi játéka is elragadó.

Deku   2017. 08. 21.

Ebben a típusú sorozatban mindent szépen felsorakoztattak ami kell egy ilyenhez. Egyszerűen letaglózóan hiteles és pörgős volt számomra. Nincs benne sallang csakis a fontos történések.

Diesel   2018. 02. 13.

Mestermű! Ha egy szóval jellemezném. Teljesen visszaadja nekünk hogy "milyen lehetett ez a Római kor". Bemutatja a korabeli társadalmat. Erőszakos, brutális van benne minden ami akkor valóban megtörténhetett szerintem ettől lett tökéletes a sorozat. Izgalmas végig élvezhető. Akit érdekel a Római témakör az mindenképpen szánja rá az időt mert megéri! Nincs benne fantasy csak a brutális életre halálra menő küzdelmek feketén fehéren.

Lamboh   2017. 10. 21.

A tavalyi év folyamán néztem meg, és baromi jó volt. Izgalmas, látványos, sok-sok remek karakterrel és nagyszerű cselekménnyel. Mindenképpen ajánlom.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Csak annyit lehet mondani hogy zseniális lett. A történet vonalvezetése a látvány néha túl is szárnyal egy sorozatot. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Andy Whitfield

Dustin Claire, Brett Tucker, és Daniel Feuerriegel is mind szerepeltek a McLeod lányai című sorozatban.

(Diesel)

Ellen Hollman (Saxa) is szerepelt vendégszereplőként a CSI: A helyszínelők című sorozat 14. évadában.

(Diesel)

2013-ban Cynthia-Addai Robinson, és Nick Tarabay együtt szerepeltek a "Star Trek: Into Darkness" -ben.