Spartacus - Az aréna istenei (2011)

Spartacus: Gods of the Arena

Érdekességek: Spartacus - Az aréna istenei (2011)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Lucy Lawless (Lucretia), és Jaimie Murray (Gaia) nagyon jó barátok lettek a forgatás során.

(Diesel)

A Spartacus: Az aréna istenei (2011) történetileg 5 évvel a Spartacus: Vér és Homok (2010) előtt játszódik.

(Diesel)

A sorozat főszereplőjére, Gannicusra számos alkalommal utaltak a Spartacus - Vér és homokban, azonban a karakter egyszer sem tűnt fel.

A sorozatban számos olyan karakter tűnt fel, akik a Spartacus - Vér és homokban életüket vesztették.

A sorozatok Andy Whitfield (Spartacus) kórházi kezelése alatt forgatták. A színész tragikus hirtelenséggel 2011. szeptember 11-én hunyt el.

Az előzménysorozat ötlete egy Steven S. DeKnight és John Hannah között zajló beszélgetés során merült fel először.