Fifti-fifti

Fifti-fifti

50/50

Adam (Joseph Gordon-Levitt) fiatal rádiós, normális életet él, ami ugyan nem tökéletes, de apalvetően elégedett. Egészen addig, amig egy rutinellenőrzés során kimutatják, hogy rákos. Onnantól mindent át kell értékelnie, s úgy dönt, felveszi a harcot a kórral. A sztori letargikus… Több

Premier (HU): 2011.12.22. | RTL+ (2022.11.17.)

2022.02.17 Lazók György

Nem sokan gondolták, hogy az, ha valakit rákkal diagnosztizálnak, jó alap lehet egy vígjátékhoz, sőt a maga idejében a film kisebb botrányt kavart emiatt. A felháborodás egész addig tartott, míg be nem mutatták Johathan Levine rendezését, mely a forg... Több

2016.07.18 ArpiHajdu és Réci

Nagyon szeretem ezt a filmet. Méghozzá azért, mert ez végre nem egy olyan film, amely ugyan egy nagyon komoly és kemény témával foglalkozik, de nem az a legfontosabb, hogy végtelenül megsajnáljuk szegény szereplőt, s végigbőgjük az egész filmet. Pers... Több

2017.10.31 Zsceeeka

Nagyon bírom Joseph Gordon-Levitt munkásságát, ez a film egy jobbfajta "rákos-megbetegedéses" történet lett, ami közben, míg azért szomorú is, de nem vágom fel az ereimet. Több ismerősömnek is ajánlottam már.

2015.05.10 hejnekem

Többnyire édes film sok humoros jelenettel, ami jól ábrázol egy hiteles barátságot. Van benne pár erősebb jelenet, de azonkívül úgy szórakoztat, hogy közben tanít is.

2015.10.08 AE1205SB

Szimpatikus egy alkotás, ez a legjobb jelző erre a filmben. Nem egy filmtörténeti mérföldkő, de a legjobb, hogy az alkotók nem is akartak semmi ilyesmit, csak el akartak mesélni egy kicsit sírós, kicsit nevetős történetet, ezért maximális tisztelet, kevesen merik ezt így bevállalni.

Seth Rogen felesége,Lauren Anne Miller Rogen szerepel a filmben, méghozzá egy bulldog-ot sétáltat éppen, amikor Adam is a kutyáját sétáltatja.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Will Reiser, a történet írója vállalt egy kis cameo szerepet a filmben. Adam partyján ő az, aki azt mondja Adam-nak, hogy a nagybátyja is rákos volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Anna Kendrick egy interjúban elárulta, hogy gyakran gondolt úgy a karakterére, mint a világ legrosszabb pszichológusára.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Matt Fewer és Phili Baker Hall harmadszorra játszanak el rákos betegeket. Korábban a Magnólia és a Watchmen: Az őrzők című filmekben láthattuk őket hasonló szerepekben. Szerző: ArpiHajdu és Réci