Fifti-fifti

50/50

2022.02.17 Lazók György

Nem sokan gondolták, hogy az, ha valakit rákkal diagnosztizálnak, jó alap lehet egy vígjátékhoz, sőt a maga idejében a film kisebb botrányt kavart emiatt. A felháborodás egész addig tartott, míg be nem mutatták Johathan Levine rendezését, mely a forg... Több

2016.07.18 ArpiHajdu és Réci

Nagyon szeretem ezt a filmet. Méghozzá azért, mert ez végre nem egy olyan film, amely ugyan egy nagyon komoly és kemény témával foglalkozik, de nem az a legfontosabb, hogy végtelenül megsajnáljuk szegény szereplőt, s végigbőgjük az egész filmet. Pers... Több

2017.10.31 Zsceeeka

Nagyon bírom Joseph Gordon-Levitt munkásságát, ez a film egy jobbfajta "rákos-megbetegedéses" történet lett, ami közben, míg azért szomorú is, de nem vágom fel az ereimet. Több ismerősömnek is ajánlottam már.

2015.05.10 hejnekem

Többnyire édes film sok humoros jelenettel, ami jól ábrázol egy hiteles barátságot. Van benne pár erősebb jelenet, de azonkívül úgy szórakoztat, hogy közben tanít is.

2015.10.08 AE1205SB

Szimpatikus egy alkotás, ez a legjobb jelző erre a filmben. Nem egy filmtörténeti mérföldkő, de a legjobb, hogy az alkotók nem is akartak semmi ilyesmit, csak el akartak mesélni egy kicsit sírós, kicsit nevetős történetet, ezért maximális tisztelet, kevesen merik ezt így bevállalni.

2015.05.20 a.edit63

Kellemes kis mozi volt, laza stílusban járt körül egy egészen komoly témát, legfőképp ebben volt az erőssége. Josepdh Gordon-Levitt igazán jól alakította a rákos fiatalembert, volt néhány pillanata, amikor már az arckifejezéseivel megnevettetett, ugyanakkor a drámai jelenetekben is helytállt.

2017.01.24 valery

Kellemes vígjáték ahol a színészek megfelelően ötvözik az drámát és a humort. Jók a karakterek , tetszett maga a történet és a befejezés is ötletes. Jó kikapcsolódás, érdemes megnézni.

2016.02.16 dóri

Végre nem egy nyálas film arról, hogy a szerelmesek a betegség miatt csak közelebb kerülnek, majd a fiú halálával összetörik. Életszerű a történet és benne a szereplők is, na jó a Anna K. karaktere egy kicsit túlzás.

2017.07.08 miklosvaridori

Szeretem Joseph Gordon-Levitt filmjeit, mert kissé eltérnek a megszokott hollywoodi sablonoktól. Vicces, egyedi, jó kikapcsolódás, szerethető színészekkel.

2015.06.16 Miss Rika

Érdekes megközelítése volt ez a betegségnek és tetszett igazán. Szavakba nem is tudnám önteni mi az ami miatt ennyire bejött hiszen mégis csak egy komoly témáról van szó amit átültettek vígjátékba. Seth Rogen-nel nekem semmi bajom sőt egész jó filmjei vannak ez is egy ilyen.

2015.12.29 Zsu99

Joseph G.-Levittnek nagyon fekszik a szerep, mert tényleg hitelesen, meggyőzően alakít. A néző beleéli magát a történetbe, ami alapvetően reális és tanulságos, komoly.

2015.11.09 juliS

Azért tartom furcsának a filmet, mert viszonylag ritka, hogy egészséges humorral tálaljanak egy ilyen súlyos betegséget. Teljesen szokatlan, már a gesztus is, hogy vígjátékként alaptételezzék, főtémának válasszák. Ennek magyarázatának azt tartom, hog... Több

2015.05.08 ZsoltSon

Nem tudom, problémaként vagy jó dologként fogjam-e fel, hogy amiben Seth Rogen játszik, az sethrogenes film lesz. Annyira ugyanolyan (szerethető) minden filmben, hogy szinte nehéz elvonatkoztatni ettől. Mindenesetre a filmnek nem ártott a humora, sőt!

2015.01.27 marko

Odaszögez a székhez. Végig aktívan figyelsz. Drámai, hatásos, 10 pontos.