Szűzőrség

Blockers

A film összbevétele 93 665 491 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 108 214 619 forintot termelt. A hazai mozik összesen 80 991 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Kezdetben három apa indult volna harcba, hogy megőrizzék lányaik szüzességét.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A kertiparti jelenetét ugyanott forgatták, ahol Denzel Washington 2016-os, Kerítések című drámáját. Szerző: hp

A film produceri teendőit Evan Goldberg és Seth Rogen, a "Superbad" című vígjáték alkotói látták el. Szerző: hp

A Szűzőrség világpremierje 2018. március 10-én volt a South by Southwest filmfesztiválon. Szerző: hp

A Szűzőrség forgatása 2017. május 2-án kezdődött meg Atlantában, Georiga államban. Szerző: hp

A film eredeti címe The Pact (Az egyezség) volt, utalva ezzel a főszereplő karakterek közti megállapodásra, hogy az érettségi bálig veszítsék el a szüzességüket. Szerző: hp

A film nagy sikert aratott a mozipénztáraknál. 2018. április végéig 68 millió dollárt kaszált világszerte, miközben költségvetése "mindössze" 21 millió volt. A Szűzőrség a bevételi toplista harmadik helyét szerezte meg a premierhétvégéjén. Szerző: hp

A filmet igen pozitívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon 152 szemlézett cikket követően 85%-on áll (2018. április). Szerző: hp

A film betétdalát (Love Myself) a színésznőként is sikeres Hailee Steinfeld énekli. A dal kétszer hangzik el a film játékideje alatt. Szerző: hp