Kerítések (2016)

Fences

nikla113   2018. 12. 30.

Troy elbűvölő személyisége sok érzést vált ki, nevetést, sírást, csodálkozást, legalábbis nálam ez volt. A film nagyon szívet melengető és kedves, az egész családnak ajánlom, hiszen tele van tanítással, útmutatással az életre.

laci044   2017. 01. 22.

A film egy igen egyedi élményt nyújt. Nagy részt csak párbeszédek vannak, cselekmény nem sok. De a két színész annyira zseniális, hogy abszolút nem hiányzik, mert élvezet nézni. Sajnos nem tudom mindenkinek ajánlani, mert nem egy könnyen fogyasztható darab, de csemegézők szeretni fogják.

indingo   2018. 10. 20.

Teljesen mást vártam. Engem összenyomott a története. Nagyon zavart a tömérdek veszekedés a filmben.

HercegPeter   2018. 02. 19.

Komoly hangvételű, erős alkotás. Leginkább az szúrt szemet az egész filmben, hogy körülbelül az egész 90%-a a hátsókertben és a konyhában játszódik. Ez a film érdekessége. Egy helyszín eseményei, párbeszédei alapján ismerünk meg egy famíliát. Csak a ... több»

szucszoli   2018. 09. 29.

Azt hiszem jobban járt volna a filmművészet, ha Denzel Washington nem veszi a bátorságot, hogy megrendezze ezt a rendkívül pocsék filmet. Érződik rajta, hogy Danzel nagyot akart harapni ebben a "feketék sorsa és az emberi elnyomatás" témában, csak há... több»

pragmatikus   2017. 11. 03.

A film az első harmada után vált számomra érdekessé. A forgatókönyv nagyon remek a karakterekhez alkalmazkodva.

Face   2016. 12. 26.

Ez egy csodálatos film, fenomenális jelenetekkel, alakításokkal. A két színész fantasztikus, aki szereti a filmjeiket, annak számára kihagyhatatlan. Aki könnyed, light filmezésre vágyik, kerülje el. Ez az érzelmekre hat.

Russell Hornsby
Russell Hornsby
Jovan Adepo

64,4 millió dollár bevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

24 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Denzel Washington közel 9 év után újra rendezői székbe ült. Arra viszont sokan nem számítottak, hogy nagy esélyekkel pályázhat a legjobb férfi színésznek járó szoborra is. Casey Affleck veszélyben? (4.5/5)

Mindenesetre, ha túl tudjuk tenni magunkat azon, hogy egy jelenet 2-3 perc helyett akár 10-15 percig is eltarthat, és radikálisan máshogy épül fel, mint ahogy azt egy filmtől megszokhattuk (azaz a szó legszorosabb értelmében egy megfilmesített színdarabot látunk), akkor végeredményben egy remek és semmihez sem fogható élményben lesz részünk.

8/10 több»