Kerítések (2016)

Fences

Russell Hornsby
Russell Hornsby
Jovan Adepo

BoBamburg   2021. 12. 03.

Nem vagyok egy nagy Denzel Washington-rajongó, meg nem hoznak különösebben lázba a filmjei, de a kerítéseknek hála nagyot nőtt a szememben. Remek hangulatú, szépen és lassan felépített történet, remekül elmesélve.

laci044   2017. 01. 22.

A film egy igen egyedi élményt nyújt. Nagy részt csak párbeszédek vannak, cselekmény nem sok. De a két színész annyira zseniális, hogy abszolút nem hiányzik, mert élvezet nézni. Sajnos nem tudom mindenkinek ajánlani, mert nem egy könnyen fogyasztható darab, de csemegézők szeretni fogják.

indingo   2018. 10. 20.

Teljesen mást vártam. Engem összenyomott a története. Nagyon zavart a tömérdek veszekedés a filmben.

HercegPeter   2018. 02. 19.

Komoly hangvételű, erős alkotás. Leginkább az szúrt szemet az egész filmben, hogy körülbelül az egész 90%-a a hátsókertben és a konyhában játszódik. Ez a film érdekessége. Egy helyszín eseményei, párbeszédei alapján ismerünk meg egy famíliát. Csak a ... több»

Face   2016. 12. 26.

Ez egy csodálatos film, fenomenális jelenetekkel, alakításokkal. A két színész fantasztikus, aki szereti a filmjeiket, annak számára kihagyhatatlan. Aki könnyed, light filmezésre vágyik, kerülje el. Ez az érzelmekre hat.

szucszoli   2018. 09. 29.

Azt hiszem jobban járt volna a filmművészet, ha Denzel Washington nem veszi a bátorságot, hogy megrendezze ezt a rendkívül pocsék filmet. Érződik rajta, hogy Danzel nagyot akart harapni ebben a "feketék sorsa és az emberi elnyomatás" témában, csak há... több»

nikla113   2018. 12. 30.

Troy elbűvölő személyisége sok érzést vált ki, nevetést, sírást, csodálkozást, legalábbis nálam ez volt. A film nagyon szívet melengető és kedves, az egész családnak ajánlom, hiszen tele van tanítással, útmutatással az életre.

64,4 millió dollár bevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

24 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)