Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Joan Allen
Sigourney Weaver
Joan Allen

Berto49   2017. 10. 21.

Kissé csalódtam, Ang Lee első amerikai filmjében. Sokkal jobbra emlékeztem. Csak az utolsó jelenetek tragikuma emelt a film színvonalán. Túl sok volt benne a kamaszokról szóló rész. Döbbenetes, hogy miket talál ki jódolgában az amerikai középosztály, a kulcsparti szégyenletes, a házasság megcsúfolása. Igaza van néhány kommentelőnek, hogy az „Amerikai szépség” ugyanerről a „népség”-ről sokkal jobb.

doroffee   2016. 02. 14.

Nagyon megkapó és megrázó film, nagy filmélményem. Nagyon érzékletesen mutatja be azt, ahogy a látszólag tisztességes házasságok rohadnak belülről, és amilyen hatással ez a környezetükre van.

A játékidő alatt többször éreztem úgy, mintha a Jégvihar lenne Sam Mendes filmjének, az Amerikai szépségnek az előfutára. 10/10 több»

Gene Siskel filmkritikus szerint ez a film 1997 legjobb filmje.

Katie Holmes filmes debütálása.

Natalie Portman visszautasította Wendy Hood szerepét.