Karambol

sptt   2020. 06. 28.

Úristen, ez egy nagyon beteg film! Nem idegen tőlem a szokatlan témaválasztás és képes vagyok kedvelni az újszerű meglátásokat, de ez nekem most sok(k) volt. Volt egy olyan érzésem, hogy a soft-pornó jelenetek köré Cronenberg mindenképpen akart valam... több»

Bendegúz   2018. 10. 12.

Nekem ez túlságosan az Elemi ösztön koppintásának tűnik. Persze vannak jobb pillanatai a filmnek, ennek ellenére valahogy átverve érzem magam. Nincsenek igazán emlékezetes alakítások és nekem a párbeszédek sem tűnnek annyira jól megírtaknak.

ordas   2015. 01. 28.

Szerintem ez egy eléggé bizarr film, ami elég sok mindent próbál magába sűríteni. Nekem igazából a szexualitás sötét oldalának való bemutatása tetszett leginkább, ettől teljesen kirázott a hideg. Nagyon erős hangulata van a filmnek ebből a szempontból.