A nimfomániás 2. rész (Nagypolgári nimfománok 2)

A nimfomániás 2. rész (Nagypolgári nimfománok 2)

Nymphomaniac: Vol. II
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Mia Goth
Charlotte Gainsbourg

A középkorú nőre súlyos testi sérülésekkel talál rá a hazafelé tartó férfi. Felviszi a lakására és gondoskodik róla, a nő pedig fájdalmas őszinteséggel tárja elé élettörténetét, hogy elmondja, hogyan került arra a helyre, ahol rátaláltak. A nő saját bevallása szerint nimfomániás. Egész… Több

Ország: Németország, Svédország, Egyesült Királyság, Franciaország, Dánia, Belgium
Premier (HU): 2014.02.06.

2024.02.16 Schumy1

Nem tudok mást mondani. Leírtam az első részhez, mert hát ez ugye ketté van vágva a hossza miatt, ha jól tudom.

2018.12.19 dailyfilmsan

A kevesebb néha több lenne

Sok kritikán átrágtam magam mielőtt hozzáfogtama film nézéséhez. Nem akartam olyan filmmel az időt pocsékolni ami pusztán a testi vágyak hedonikus élvezetéről szól. Mivel a kritikák igaz megosztóak voltak de inkább a film érzékenységéről és nyersségé... Teljes kritika

2017.04.15 Berto49

Ez lenne a modern filmművészet?

Sikerült egy nap alatt végigszenvednem ezt a förmedvényt. Amennyiben ez a modern filmművészet, akkor köszönöm szépen, én nem kérek belőle. Teljesen életszerütlen történet, értelmetlen befejezéssel. (Olyan mindegy lett volna Joe-nak, hogy megdugja Sel... Teljes kritika

2017.03.08 GedyPapa

Sok volt. Nagyon sok(k) volt. Kendőzetlenségnek ez már a rosszabbik oldala. Átestek "kicsit" a ló másik oldalára...Viszont ami miatt mégse nézhetetlen az a képi világ, a vágás illetve a megszerkesztettsége, hisz ha csak azt nézzük, akkor egy kiváló filmről beszélünk.

2016.04.19 andor50

Az első részt jobbnak mondanám, ott még úgy éreztem, hogy akar valamit mondani a film és megismerhetjük a főszereplő karakterét. De a második részben már kezd kicsit önkényes lenni a történetmesélés, eldurvul a dolog és átesik a ló túloldalára. Érdekes látni az ilyen belső vívódás, de azért mégiscsak durva.

Lars von Trier úgynevezett " Depresszió trilógiájának" 3. darabja és egyben az utolső is. Az első kettő az Antikrisztus és a Melankólia.Szerző: dailyfilmsan

A filmet a 2014-es Velencei Filmfesztiválon mutatták be a nagyérdemű közönségnek. Szerző: dailyfilmsan

Charlotte Gainsbourg egy interjúban azt mondta, Lars von Trier megkérte, énekelje fel a "Hey Joe" c. számot, mivel nem kapta meg a jogokat Jimi Hendrix változatához.Szerző: kázsé

A filmben számos utalás található Andrei Tarkovsky rendezőre.Szerző: kázsé