Gábor Rózsa  2017. 01. 30. 10:55

WoW! Menő és durva film. Bevállalós és kegyetlen őszinte. Elgondolkodtat és mély nyomot hagy. Ez egy nagyon jó "drogos" film a maga szabad kategóriájában.

Elkoo  2016. 11. 13. 21:30

A nimfomániás első része szerintem jóra sikeredett./habár kicsit elnyújtottnak éreztem,de így sem bántam meg,hogy rávettem magam a film megtekintésére/.Remek szereplő gárdával érdekfeszítő történetet tár elénk a rendező Lars von Trier.

Hektor6  2016. 04. 28. 18:46

Nem volt rossz, bár sokan mondják, hogy nagyon művészieskedő akar lenni. Nekem bejött a stílusa, és nagyon érdekes kérdésekkel foglalkozik. A második része kicsit durvábbra sikeredett, ezért nekem az első rész tetszett jobban. Talán egyszer érdemes megnézni, bár egy picit hosszú, lehetne rövidebb is.

agi89  2016. 03. 25. 09:58

„Tologatom” már egy ideje ezt a filmet és végre elfogott az érzés hogy meg-kell-nézzem.
Azt kell mondjam hogy tökéletes időpontba néztem. Kell egy hangulat és lelkiállapot hozzá.

Amennyiben egy aberrációkról szóló filmet jónak lehet titulálni és rá lehet mondani hogy tetszett, akkor ez a film jó volt és tetszett.

Igencsak kíváncsi vagyok Joe történetének folytatására.

faltumd96  2015. 07. 28. 17:39

Brutális erejű mestermű a rendezőzseni Lars von Triertől!
Számomra egyértelműen a dán rendező legjobb filmje, mely nem mellőzi a részletes karakterábrázolást, pazar zeneválasztást, rendkívül egyedi képi megvalósítást. Mindehhez párosulnak a remek színészi játékok és a zseniálisan megírott forgatókönyv.
Mégsem ajánlható mindenkinek, a film megtekintéséhez mindenképp szükségeltetik egyfajta szexuális nyitottság, aki viszont mégis úgy dönt, hogy megnézné, mindenképp a rendezői változatot válassza, a produceri vágás meglehetősen borzasztóra sikeredett..
Nem lehet más mint 10/10!

Felicity Gilbert
Charlotte Gainsbourg
Charlotte Gainsbourg
Stellan Skarsgård
Sophie Kennedy Clark
Connie Nielsen
Uma Thurman

Udo Kier és Lars von Trier 9. közös filmje.

A filmben van egy jelenet, mely gyakorlatilag az Antikrisztus kezdő képkockáinak (és zenéjének) tökéletes másolata.

(faltumd96)

A merészebb jeleneteket pornószínészekkel forgatták.

(ps)