365 nap (2020)

365 dni

uniterra Nézhetetlen  2021. 04. 01.

10 perc is sok volt ebből a sz*rból. Waste of time.

7ETEDIK Nézhetetlen  2020. 06. 13.

Ha a lengyel filmipar megrázza magát... kb. ennyit tud produkálni. Amúgy én sosem értettem ezen filmek létjogosultságát, mert ha az ember dugást akar nézni, na arra találták ki a pornófilmet amúgy, csak az alibi sztorit nem nyújtják ennyire. mint ebben a fosban.

Szilonka   2020. 08. 20.

A Szürke ötven árnyalata lengyel kiadása, bár a története nem hasonlít, mégis ugyanaz a téma. Szexszel akarnak eladni egy gyenge sztorit.

MP170506   2020. 09. 07.

Ez a film... Akartak valami nagyon ütőset, valami nagyon erotikusat, de semmi nem jött össze belőle. Nagyon gáz a történet, nekem a színészek se voltak igazán hitelesek. Egy felejthető alkotás lett.

indingo   2020. 08. 22.

Aki szexet akar, űzze vagy nézzen pornót! A története nekem erőltetett volt, sok egyediséget nem véltem benne felfedezni.

TomÁcs   2020. 09. 02.

Nekem tetszett a története, és a szexjelenetek kellően hangsúlyosak lettek. A zenék például kifejezetten jók, és illettek a történethez.

stomachh   2021. 02. 07.

Mint film gyenge. A sztori egy nagy nulla, a színészi játék gyenge, a hangmérnöki munka gyenge, az akcentus miatt is rossz hallgatni. Feleslegesen hosszú a film. A fényképezés az nem rossz. Volt benne kb. 10 perc, ami értékelhető, ez volt az incselke... több»

A Pro Empower nyílt levelet írt, remélve, hogy a filmet eltávolítják a streaming webhelyekről, beleértve a Netflixet is.

Michele Morrone tagadta, hogy valóban megtörtént az aktus a kamerák előtt.

Mielőtt megkapta volna a film forgatókönyvét, Michele Morrone felhagyott film- és televíziós karrierjével, átesett egy váláson, súlyos depresszióban szenvedett és kertészként dolgozott egy apró észak-olasz faluban.

A filmkészítők elmondása szerint mindent megtettek annak érdekében, hogy a szexjelenetek hitelesek legyenek.

A film Mabel "Don't Call Me" című száma hallható, amikor Olga (Magdalena Lamparska) és Laura (Anna Maria Sieklucka) bemegy a klubba.