Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ildikó Bacskai   2020. 10. 12.

Szexfilm

Ez egy romantikus pornófilm, szerintem teljesen elfogadható attól , hogy a szexről szól én azt gondolom nem kell rögtön kukába vágni. Én százszor inkább nézek meg egy szépen kivitelezett pornót mint egy nagy gondolatokat firtató filmet ami fogyaszthatatlan minőségű rendezésben érkezik. Igen a dialógusok ultra gagyik, de amikor az ember elkezdi nézni szerintem tudja , hogy mit vár ettől a filmtől. Azon kívül bocs de nekünk nőknek is engedjük már meg , hogy pornográf filmeket rendezzenek mert a férfiaknak rendezett verziók számunkra nem feltétlenül hozzák azt a hatást mint ez a romantikus köntösbe bújtatott soft pornó.

Szilonka   2020. 08. 20.

A Szürke ötven árnyalata lengyel kiadása, bár a története nem hasonlít mégis ugyanaz a téma. Szexszel akarnak eladni egy gyenge sztorit.

HETEDIK Nézhetetlen  2020. 06. 13.

Ha a lengyel filmipar megrázza magát...kb ennyit tud produkálni. Amúgy én sosem értettem ezen filmek létjogosultságát, mert ha az ember dugást akar nézni, na arra találták ki a pornófilmet amúgy, csak az alibi sztorit nem nyújtják ennyire mint ebben a fosban.

MP170506   2020. 09. 07.

Ez a film... Akartak valami nagyon ütőset, valami nagyon erotikusat, de semmi nem jött össze belőle. Nagyon gáz a történet, nekem a színészek se voltak igazán hitelesek. Egy felejthető alkotás lett.

indingo   2020. 08. 22.

Aki szexet akar űzze vagy nézzen pornót! A története nekem erőltetett volt, sok egyediséget nem véltem benne felfedezni.

TomÁcs   2020. 09. 02.

Nekem tetszett a története és a szex jelentek kellően hangsúlyosak lettek. A zenék például kifejezetten jók és illettek a történethez.

HanGa   2020. 09. 07.

Hatalmas a felhajtás a film körül. Sok országban a betiltását követelik. A szex jelenetek valóban helyenként durvák. A története elég egyszerű.