Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

365 nap

Aniko Judit Kiss   2020. 06. 30.

velemeny

Nem neztem vegig a filmet meg az elejen tartok,nem vagyok oda erte de a kolleganoim imadtak.Muveszileg tenyleg egy nagyon igenytelen film.De!Miert szeretik a nok?Mert szeretik ha elcsabitsak oket szeretik ha egy ferfi mindent megad nekik amire vagynak,egy bizonyos korban a nok vagynak a vad erotikara amit szegeny elfaradt ferjuk nem mindig tud nekik biztositani ,a lelkuk melyen a legtobb no vagyik a kalandra es arra hogy kiprobalja milyen az mikor nem kell honaprol honapra beosztani a penzt ami szukosen eleg csak hanem kitombolhatjak a vasarlasi kedvuket.En mar ezeken a csabitasokon tulvagyok ,nem is szukolkodom azert nem ajultam el ettol a filmtol .

HETEDIK Nézhetetlen  2020. 06. 13.

Ha a lengyel filmipar megrázza magát...kb ennyit tud produkálni. Amúgy én sosem értettem ezen filmek létjogosultságát, mert ha az ember dugást akar nézni, na arra találták ki a pornófilmet amúgy, csak az alibi sztorit nem nyújtják ennyire mint ebben a fosban.

melindamillei   2020. 06. 09.

Christian Grey létezése nélkül ez most 5 csillag lenne

Kár, hogy totálisan az Árnyalat-trilógiát koppintja, ami a történet fő vezérelveit illeti. Szintén egy "betörni" való nő, és a mindent elsöprő birtoklási vágytól vezérelt megalomániás férfi. Nyilván nem minden pontja egyezik az ihlető művel, de valóban rengeteg benne a hasonlóság. Nekem az Árnyalat-filmekkel ellentétben ennek jobban tetszett a képi világa, a hangulata feszesebb és – nem tudok máshogy fogalmazni – sűrűbb, súlyosabb. Azonban számomra infantilis hatást keltett, hogy E. L. James ikonikussá vált mozzanatait ennek a szerzője gyakran lecserélte valami pongyolább megfogalmazásra vagy hatásvadászabb jelenetre a 'plágium' elkerülése érdekében... például: Are you lost baby girl? ("Gre... több»

Gábor Simkó Nézhetetlen  2020. 06. 10.

Mi ez?

Nekem is az első pillanattól kezdve az Árnyalat filmek ugrottak be, mivel azok sem hagytak pozitív nyomot bennem ez a film sem . Ennyi rossz "színész"-t , hogy tudott a szél egybehordani? Feszültség keltés zéró, tét zéró, dialógok zéró, maximum ez is csak egy zs kategóriás utazási reklámfilmnek mondható! Nem is tudom a Netflixet ez a pandémia nagyon megviselte tolják nekünk a fosnál is fosabb "filmeket". Még azoknak sem ajánlom, akiknek rengeteg szabad idejük van. Nézzék inkább a fehér plafont, még az is érdekfeszítőbb!

Zumzum   2020. 06. 08.

365 nap

Kétszer megnéztem és nekem nagyon tetszik, romantika, vad szenvedély. Karakteres színészek, kerek történet. Többször meg fogom nézni. Jó lenne ha folytatódna.