365 nap: Ma (2022)

365 dni: Ten dzień

Anna Maria Sieklucka
Anna Maria Sieklucka

JRD   2022. 05. 20.

Még az első résznél is rosszabb, de ezt a filmet sem a nagy gondolatokért nézzük meg. Ha soft-pornóként kezeljük, akkor elmegy, ha filmként… Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

MP170506   2022. 05. 05.

Ez nem sikerült. A történet unalmas, semmitmondó. A színészek alakítsa is hagy maga után kivetni valót. Van benne erotika, amire próbál építkezni a film, de ez kevés ahhoz, hogy jó legyen.

Alexa   2022. 05. 05.

Gagyi

Egy lazább filmhez volt kedvem, gondoltam talán ez jó lesz. Megint naiv voltam. Borzasztó közhelyes és unalmas, hiába proóbáltak akciót is belecsempeszni a filmbe. Egyetlen, számomra váratlan csavar volt a filmben, de ez sajnos nem segített azon, hogy teljesen kiszámítható maradjon az egész. Ne pazarold rá az időd!

rissa   2022. 04. 30.

Arra nem bátorkodtam, hogy leüljek, és úgy nézzem végig, de egyéb teendőim között elindítottam, hallgattam, fél szemmel néztem, és hát kicsit még így is időpazarlásnak tűnt. Túlhájpolt semmi film ez.

tony6   2022. 04. 29.

A 365 nap folytatása ugyanúgy tele van popzenére beállított szexmontázsokkal, tartalmaz néhány olyan jelenetet, ami felhúzza a szemöldököt, és olyan színvonalú a színészi játék és az írás, amit jóindulatúan megdöbbentőnek lehet nevezni.

Fórizs   2022. 05. 03.

Az egész sztori úgy gáz, ahogy van, és azok a párbeszédek? És az a 'sztori'!? Na jó, azért ennél magasabbra kéne céloznia minden filmesnek, de a Netflixnek is, mert ez így alig több, mint egy nulla.

geszteske1995   2022. 05. 06.

Nem volt rossz

Egy baj volt vele, hogy eléggé eltért a könyvtől, de nekem tetszett. Már alig várom, hogy meg jelenjen a harmadik rész! Remélem, nem fog eltérni a könyvtől nagyon.

A folytatás terveit, amely a Next 365 Days címet kapta volna, a COVID-19 járvány miatt elhalasztották. 2021. májusában jelentették be, hogy a Netflix elkezdte a Next 365 Days forgatását a 365 nap: Ma produkcióval egyidőben, 2022-es megjelenést tervezve. Morrone, Sieklucka és Lamparska visszatérését megerősítették.

(Hupka Adrián)