365 nap: Ma (2022)

365 dni: Ten dzień

Anna Maria Sieklucka
Anna Maria Sieklucka
Michele Morrone

CURICA88 Nézhetetlen  2022. 09. 07.

Fusson, ki merre lát !

Buta egy film. A nők közönséges kinézete és viselkedése semmitmondó, üres tartalom egyvelege ez a film.

Caravaggio1978   2022. 06. 14.

Végre egy film ami ...konkrétan nem szól semmiről

Igazándiból elvárások nélkül lehet ezt megnézni,mert ugye milyen elvárásaink is lennének?Egyetlen egy baja van az egésznek ,hogy az egész történet érdektelen,ami talán nem az meg logikátlan.De igazándiból a film készítői nem is erre számítanak hogy ebből lenne bevétel,azon a szinten vannak hogy remélik hogy a soft-pornó izgalmáért valaki beül a moziba. Mondjuk az olyan csajok mint az írónő aki az egészet összehozta:):)Biztosan isteníteni fogják,de szerintem egy nagyon alsó kategóriás ,gagyi történetű film,profi képi világgal. De ez 2022-ben nagyon kevés.

JRD   2022. 05. 20.

Még az első résznél is rosszabb, de ezt a filmet sem a nagy gondolatokért nézzük meg. Ha soft-pornóként kezeljük, akkor elmegy, ha filmként… Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

MP170506   2022. 05. 05.

Ez nem sikerült. A történet unalmas, semmitmondó. A színészek alakítsa is hagy maga után kivetni valót. Van benne erotika, amire próbál építkezni a film, de ez kevés ahhoz, hogy jó legyen.

Alexa   2022. 05. 05.

Gagyi

Egy lazább filmhez volt kedvem, gondoltam talán ez jó lesz. Megint naiv voltam. Borzasztó közhelyes és unalmas, hiába proóbáltak akciót is belecsempeszni a filmbe. Egyetlen, számomra váratlan csavar volt a filmben, de ez sajnos nem segített azon, hogy teljesen kiszámítható maradjon az egész. Ne pazarold rá az időd!

Murphyyy Nézhetetlen  2022. 07. 16.

Hú, te jó ég! Ennél butább filmet rég láttam. És ennyi buta arcú színészt. És ennyi soft-pornót egy filmben. :D huh. Történet nem volt sok benne. Bár, a vége azért meglepett. Nacho. :DDD Ez milyen név már? Jó, hogy nem Nachos! :DDDD Jajj, remélem nem lesz több folytatás! :D

rissa   2022. 04. 30.

Arra nem bátorkodtam, hogy leüljek, és úgy nézzem végig, de egyéb teendőim között elindítottam, hallgattam, fél szemmel néztem, és hát kicsit még így is időpazarlásnak tűnt. Túlhájpolt semmi film ez.

A folytatás terveit, amely a Next 365 Days címet kapta volna, a COVID-19 járvány miatt elhalasztották. 2021. májusában jelentették be, hogy a Netflix elkezdte a Next 365 Days forgatását a 365 nap: Ma produkcióval egyidőben, 2022-es megjelenést tervezve. Morrone, Sieklucka és Lamparska visszatérését megerősítették.

(Hupka Adrián)