365 nap: Ma

365 dni: Ten dzień

2023.12.27 Viktória401828

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt folytatni kellett

Az előző bántalmazó egészségtelen kapcsolatból átbolondulunk a másikba. A nő, szerencsétlen, még mindig egy lelki roncs, és ott használják ki, ahol akarják. Az új legalább nemcsak simán ráerőszakolta magát, hanem minőségi időtöltéssel próbálta megfogni – ez mondjuk egy fokkal jobb, mint az előző filmben.

2022.06.14 Caravaggio1978

Végre egy film ami ...konkrétan nem szól semmiről

Igazándiból elvárások nélkül lehet ezt megnézni,mert ugye milyen elvárásaink is lennének?Egyetlen egy baja van az egésznek ,hogy az egész történet érdektelen,ami talán nem az meg logikátlan.De igazándiból a film készítői nem is erre számítanak hogy ebből lenne bevétel,azon a szinten vannak hogy remélik hogy a soft-pornó izgalmáért valaki beül a moziba. Mondjuk az olyan csajok mint az írónő aki az egészet összehozta:):)Biztosan isteníteni fogják,de szerintem egy nagyon alsó kategóriás ,gagyi történetű film,profi képi világgal. De ez 2022-ben nagyon kevés.

2022.05.20 JRD

Még az első résznél is rosszabb, de ezt a filmet sem a nagy gondolatokért nézzük meg. Ha soft-pornóként kezeljük, akkor elmegy, ha filmként… Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.05.05 MP170506

Ez nem sikerült. A történet unalmas, semmitmondó. A színészek alakítsa is hagy maga után kivetni valót. Van benne erotika, amire próbál építkezni a film, de ez kevés ahhoz, hogy jó legyen.

2022.05.05 Alexa

Gagyi

Egy lazább filmhez volt kedvem, gondoltam talán ez jó lesz. Megint naiv voltam. Borzasztó közhelyes és unalmas, hiába proóbáltak akciót is belecsempeszni a filmbe. Egyetlen, számomra váratlan csavar volt a filmben, de ez sajnos nem segített azon, hogy teljesen kiszámítható maradjon az egész. Ne pazarold rá az időd!

2022.07.16 Murphyyy Nézhetetlen

Hú, te jó ég! Ennél butább filmet rég láttam. És ennyi buta arcú színészt. És ennyi soft-pornót egy filmben. :D huh. Történet nem volt sok benne. Bár, a vége azért meglepett. Nacho. :DDD Ez milyen név már? Jó, hogy nem Nachos! :DDDD Jajj, remélem nem lesz több folytatás! :D

2022.04.30 rissa

Arra nem bátorkodtam, hogy leüljek, és úgy nézzem végig, de egyéb teendőim között elindítottam, hallgattam, fél szemmel néztem, és hát kicsit még így is időpazarlásnak tűnt. Túlhájpolt semmi film ez.

2022.05.03 Fórizs

Az egész sztori úgy gáz, ahogy van, és azok a párbeszédek? És az a 'sztori'!? Na jó, azért ennél magasabbra kéne céloznia minden filmesnek, de a Netflixnek is, mert ez így alig több, mint egy nulla.

2022.04.29 tony6

A 365 nap folytatása ugyanúgy tele van popzenére beállított szexmontázsokkal, tartalmaz néhány olyan jelenetet, ami felhúzza a szemöldököt, és olyan színvonalú a színészi játék és az írás, amit jóindulatúan megdöbbentőnek lehet nevezni.

2022.04.28 tbelina29

Kínos egy film, de még mindig nem olyan rossz, mint az első. Vagy inkább máshogy rossz, nehéz ezt belőni, de úgyis mindenki megnézi majd. Arra azért kíváncsi leszek, hogy ki fog tudni érvelni amellett, hogy ez így rendben volt...

2022.05.06 geszteske1995

Nem volt rossz

Egy baj volt vele, hogy eléggé eltért a könyvtől, de nekem tetszett. Már alig várom, hogy meg jelenjen a harmadik rész! Remélem, nem fog eltérni a könyvtől nagyon.

2022.04.27 lacc

Végre megkapjuk Nacho-t, akivel remélem a végén összejön, mint a könyvekben. Bár jó volt látni, ahogy együtt töltötték az időt, a film vége rossz volt... Tényleg nem hiszem, hogy jól vágták meg az elejét vagy jól írták meg a történetet. A soundtrack sem igazán volt megfelelő. Remélem, hogy a 3. film jobban sikerül.

2022.06.03 Boaca

A 3. rész is nagyon sz*r lesz, ha Laura és Massimo nem maradnak együtt.