indingo   2020. 09. 29.

Annyira nem szólt semmiről, hogy az már fájt. Még az első rész is alulmúlta. A zenék legalább fülbemászóak.

Lonka   2020. 09. 14.

Hol volt itt az összecsapás. Az a tipikus se veled se nélküled kapcsolatot mutatta be a történet. A fő bajom vele, hogy minden jelenet elnagyolt volt.

tisztina2000@gmail.com   2020. 09. 25.

Nagyon szeretem

Láttam a filmet, és várom már a következöt is nagyon!

szoljhozzam   2020. 09. 12.

Még az elsőnél is gázabb! Jóban vagyunk, rosszban vagyunk, kicsit enyelgünk ez megy végig történet persze nulla.

Soma   2020. 09. 04.

Hát az első film sem volt valami nagy eresztés, és a folytatást sem fogják nevezni a jövő évi Oscarra, az már biztos. Kicsit koncepció nélküli tinirománc, nem kínos és nem fáj, de nem is igazából jó. Ha abban maradunk, hogy közepeske, azzal nem sértek meg senkit.

babcsi14   2020. 09. 04.

After we collided

Ezt a filmet imádtam szerintem ez jobb volt mint az 1.rész

buszosferi   2020. 09. 03.

Nekünk alapvetően bejött a Miután, személy szerint olvastam a könyveket is, és ha azt nézem, elég pontos lett az adaptáció. Kellemes romantikus szerelmi történet, teljesen rendben volt.

Dylan Sprouse
Candice Accola
Dylan Sprouse
Dylan Arnold
Candice Accola
Hero Fiennes-Tiffin

A film összbevétele 28 687 307 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 201 970 750 forintot termelt. A hazai mozik összesen 122 927 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film két szereplője, Charlie Webber és Louise Lombard is játszott a Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot című sorozatban, bár közös jelenetük nem volt.

Az első részben Ken Scottot alakító Peter Gallagher nem tért vissza a folytatásban. A szerepét Rob Estes vette át.

Az első résszel ellentétben a Miután összecsaptunk R-korhatár (16-os karika) besorolást kapott az Egyesült Államokban. Magyarországon mind a két film '16 éven aluliak számára nem ajánlott' besorolással került a mozikba.

A Miután összecsaptunk forgatása 2019. augusztusában zajlott Atlantában, Georgia államban.

2019 májusában erősítették meg hivatalosan, hogy elkészül a Miután folytatása.

Tessa és Harding szerepében Josephine Langford és Hero Fiennes-Tiffin is visszatért a folytatásra.

A film ugyanazon a napon, 2020. október 2-án került a mozikba és a VOD-szolgáltatók kínálatába az Egyesült Államokban.

A hazánkban is nagy sikerrel vetített 2019-es film, a Miután folytatása.

A Miután összecsaptunk Anna Todd azonos című 2014-es regényének adaptációja.

Kijelenthetem, hogy a Miután összecsaptunk egy kifejezetten rossz film, de ettől függetlenül nem kétlem, hogy az írónő rajongói megmentik a bukástól több»