Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

arina   2020. 11. 21.

Kicsit jobb volt, mint az első rész, de még mindig a könyv nyomába sem ért. A Tessa szerepét játszó színésznő alakítása mindig nagyon gyenge volt. Dylan Sprouse volt a leértékelhető színész, az ő teljesítménye volt a leges legjobb.

Lonka   2020. 09. 14.

Hol volt itt az összecsapás. Az a tipikus se veled se nélküled kapcsolatot mutatta be a történet. A fő bajom vele, hogy minden jelenet elnagyolt volt.

indingo   2020. 09. 29.

Annyira nem szólt semmiről, hogy az már fájt. Még az első rész is alulmúlta. A zenék legalább fülbemászóak.

Bazzzsi   2020. 10. 08.

Szokványos tinifilmnek érzem, sőt abból még a rosszabbik fajtából, mert a története nem valami erős. A lány játssza az eszét..........

Annuska   2020. 11. 03.

A film története nem valami combos, valljuk be, de én még mindig nagyon szerettem a két főszereplőt együtt.

szoljhozzam   2020. 09. 12.

Még az elsőnél is gázabb! Jóban vagyunk, rosszban vagyunk, kicsit enyelgünk ez megy végig történet persze nulla.

kiana   2020. 11. 19.

A folytatása a Miutánnak. Ugyan a cím nem túl beszélő, de a film a kedvenceim közé tartozik. Hardinba teljesen bele lehetett esni, én máig szerelmes vagyok belé. Itt is kicsit sok a szenvedés, de nem lőttek túl a célon. Határozottan jobb, mint az els... több»

Dylan Sprouse
Candice Accola
Dylan Sprouse
Dylan Arnold
Candice Accola
Hero Fiennes-Tiffin

A film összbevétele 46 023 931 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 201 970 750 forintot termelt. A hazai mozik összesen 122 927 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film két szereplője, Charlie Webber és Louise Lombard is játszott a Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot című sorozatban, bár közös jelenetük nem volt.

Az első részben Ken Scottot alakító Peter Gallagher nem tért vissza a folytatásban. A szerepét Rob Estes vette át.

Az első résszel ellentétben a Miután összecsaptunk R-korhatár (16-os karika) besorolást kapott az Egyesült Államokban. Magyarországon mind a két film '16 éven aluliak számára nem ajánlott' besorolással került a mozikba.

A Miután összecsaptunk forgatása 2019. augusztusában zajlott Atlantában, Georgia államban.

2019 májusában erősítették meg hivatalosan, hogy elkészül a Miután folytatása.

Tessa és Harding szerepében Josephine Langford és Hero Fiennes-Tiffin is visszatért a folytatásra.

A film ugyanazon a napon, 2020. október 2-án került a mozikba és a VOD-szolgáltatók kínálatába az Egyesült Államokban.

A hazánkban is nagy sikerrel vetített 2019-es film, a Miután folytatása.

A Miután összecsaptunk Anna Todd azonos című 2014-es regényének adaptációja.

Kijelenthetem, hogy a Miután összecsaptunk egy kifejezetten rossz film, de ettől függetlenül nem kétlem, hogy az írónő rajongói megmentik a bukástól több»