Miután annyi minden történt

Miután annyi minden történt

After Everything

Az előző történet borzalmas eseményei után Hardin és Tessa egyre távolabb kerülnek egymástól érzelmileg. Hardin emiatt képtelen koncetrálni, alkotói válságba kerül, ami megakadályozza, hogy befejezze készülő könyvét.
Hogy leküzdje állapotát, Hardin arra a következtetésre jut, hogy szüksége… Több

Rendező: Castille Landon
Író: Anna Todd
Forgatókönyvíró: Castille Landon, Anna Todd
Premier (HU): 2023.09.14. | Telekom TVGO (2023.12.16.)
Forgalmazó: Prorom
Több

Mimi Keene
Benjamin Mascolo

2023.10.14 Birodalmirombolo

Tetszik a film, lehetne még kettő része

Nagyon bejön a film, tetszik a film nagyon, lehetne még vagy 2 rész, de ugyanazokkal a szereplőkkel, akik benne voltak a Miután annyi minden történtben is.

2023.09.15 Dani

Megkockáztatom, hogy ez a széria leggyengébb darabja. Itt már végérvényesen nem történik semmi sem. Nem is értem, hogy ezt már minek csinálták meg.

2023.09.14 Pető

Oké, ezek a filem sohasem az erős sztoriról voltak híresek, de ez már mindegyiket alulmúlta. Remélem, hogy egyszerűen már csak nem lesz több epizód.

A film 150 010 390 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 78 617 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az egyetlen After filmsorozat nem adaptációkon alapul, hanem az elődből készült regényekre osztott film.Szerző: csd

Az előzetese bejelentések szerint a Miután annyi minden történt a franchise utolsó epizódja. Szerző: csd