Miután boldogok leszünk

Miután boldogok leszünk

After Ever Happy

Miután kiderül egy megdöbbentő igazság Hardin és Tessa családjáról, a két szerelmes azzal szembesül, hogy nem is különböznek annyira egymástól.

Tessa már nem az az édes, egyszerű, jó kislány, aki volt, amikor megismerkedett Hardinnal - ahogyan a srác sem az a kegyetlen, szeszélyes fiú,… Több

Rendező: Castille Landon
Író: Anna Todd
Forgatókönyvíró: Sharon Soboil
Premier (HU): 2022.08.25. | Telekom TVGO (2022.11.25.) | Netflix (2024.03.01.)
Forgalmazó: Prorom
Több

Tosin Thompson
Rob Estes

2023.09.11 Juki-onna Nézhetetlen

Csapás, csapás hátán

Egészen véletlenül keveredtem bele ebbe a történetbe. Kerestem volna egy szép romantikus filmet, de állandóan ezt a sorozatot „dobta a gép”. Gondoltam megnézem a 2022-ben készült filmet, talán már kiforrta magát annyira a történet, hogy mindenki bold... Teljes kritika

2023.01.03 Roland Altner

Inkább sorozatot kellett volna gyártani, mint mozifilmeket.

2022.08.25 Zsófia

Szerintem ettől a résztől már végképp sokan fogják a fejüket, hogy mégis mi szükség volt rá. Annyira ostoba az egész történet, hogy az már szinte fáj.

2022.08.26 Gabor

Mitagadás én nagyon vártam ezt a felvonást, de sajnos csalódnom kellett, itt már érezhető, hogy nem nagyon lehtett mit kihozni a sztoriból.

A film 149 403 627 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 95 281 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 2.5/10
(2023. 05. 16.)
Kedvenc romantikus trashünk elvileg az utolsó fejezetéhez érkezett a filmvásznon. A negyedik rész egy pontján majdnem értelmet nyer a franchise, hogy aztán gyorsan visszatáncoljon onnan. Több