365 nap: Egy újabb nap (2022)

The Next 365 Days

JRD Nézhetetlen  2022. 08. 29.

A 365 nap szép ívben csúszik le...

...de ettől még fent fog maradni. Hogy miért? Egész egyszerűen azért, mert szex és ponyvaszerelem a történet mozgatórugója. A fantázia, a vágyálmok és a tökéletes szex meséje... Hogy érdemes e megnézni? Nem gondolom, de mégis mindenki meg fogja... ahogyan megnéztem én is. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Caravaggio1978 Nézhetetlen  2022. 08. 20.

Reméljük, már ez az utolsó nap

Egy borzalmas, gagyi, szappanopera-szerű hulladék sajnos.

Csilla-Tímea   2022. 08. 19.

Nem is tudom hol kezdjem esküszöm!? Ez valami hihetetlenül pocsék lett! Nem találok szavakat. Kezdem azzal, ami kiverte a biztosítékot, és az az a jelenet ahol Massimo és Nacho csókolózik? Mi ez? Egyáltalán nem takarja a könyvet és a történetet, nem ... több»

renáta396633   2022. 08. 19.

Nagy csalódás volt! Olvastam a könyv összes részét, és filmben is láttam mindet, imádtam őket, de ez pocsék lett. Voltak benne olyan jelenetek ami már nekem is sok volt (pl. Nacho & Massimo csókolózási jelenete). A befejezés is elég kakira sikerült

geszteske1995   2022. 08. 20.

A végén igazán beletehették volna, hogy hogy döntött Laura, mert ebből így semmi nem derült ki, meg az esküvői részt is hiányoltam, hogy nem volt benne.

István   2022. 08. 19.

Rettenetes, minden ún. "csavart" kilométerekre előre látni, a karakterek és a párbeszédek borzalmasak. És azt kell, hogy mondjam a könyv sem különb.