365 nap: Egy újabb nap

365 nap: Egy újabb nap

The Next 365 Days
István

A lengyel erotikus botrányfilm trilógiává bővül, melyben Laura és Massimo kapcsolata újabb kihívás elé kerül. Laura és Massimo kapcsolata meggyengült, Nacho pedig mindent elkövet, hogy szabotálja a viszonyt.

(hp)

Ország: Lengyelország
Premier: 2022.08.19. | Netflix (2022.08.20.)

365 nap: Ma  (2022)

365 nap  (2020)

2023.12.27 Viktória401828

Inkább meg se szólalok

Ha már az első kettőt megnéztem, akkor ezt is... nem találtam benne semmi pozitívat azon kívül, hogy volt benne pár kifejezetten jó zene.

2022.08.29 JRD Nézhetetlen

A 365 nap szép ívben csúszik le...

...de ettől még fent fog maradni. Hogy miért? Egész egyszerűen azért, mert szex és ponyvaszerelem a történet mozgatórugója. A fantázia, a vágyálmok és a tökéletes szex meséje... Hogy érdemes e megnézni? Nem gondolom, de mégis mindenki meg fogja... ahogyan megnéztem én is. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.08.20 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Reméljük, már ez az utolsó nap

Egy borzalmas, gagyi, szappanopera-szerű hulladék sajnos.

2022.08.19 renáta396633

Nagy csalódás volt! Olvastam a könyv összes részét, és filmben is láttam mindet, imádtam őket, de ez pocsék lett. Voltak benne olyan jelenetek ami már nekem is sok volt (pl. Nacho & Massimo csókolózási jelenete). A befejezés is elég kakira sikerült

2022.08.19 István

Rettenetes, minden ún. "csavart" kilométerekre előre látni, a karakterek és a párbeszédek borzalmasak. És azt kell, hogy mondjam a könyv sem különb.