Vaxerelem
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

DarkMoss   2016. 06. 04.

Magyar filmhez képest nem is annyira rossz. Herendi Gáborhoz képest egészen jó. A figyelmet nem igazán köti le, nincs egy markáns vonal, amely mentén halad a történet, olyan semmilyen az egész.

Sniper   2014. 10. 14.

Nekem ez a film nagyon nem jött be. Még évekkel ezelőtt láttam, de már akkor is olyan nagyon felfújt és pontról pontra felállított és megszerkesztett drámának tűnt. A szereplők sínylődnek kínjukban és igazából senki sem tudja, mit is akar az életben. De minden történetben kell lennie valamiféle fénysugárnak, célnak, ami halványan, de feldereng. Na, ebben nincs ilyen. Emiatt is rossz ez a film.

A főszereplő, Lucia Brawley magyar hangja Ónodi Eszter volt, akinek a szerepet eredetileg szánták.

(indingo )

A film főszerepét Ónodi Eszter kapta meg, de később terhessége miatt nem tudta vállalni a szerepet.

(indingo )