Miután

ArpiHajdu és Réci   2019. 05. 17.
Mielőtt megnézned a Miutánt, hagyj fel minden reménnyel!

Hát, őszintén szégyellem magam. Sikerült beugranom a filmnek az előzetes alapján, ami nem ígért túl sokat, de egy alapvető feszültség képét megrezegtette, így hát, miért is ne, nézzük meg a moziban a Miutánt. Aztán már a film felénél azt éreztem, ezt jól megszívtuk! Mi akar ez lenni? Jó, mondjuk talán érdemes kicsit több dolgot megtudni egy filmről, mielőtt beülsz rá a moziba. Persze ezt csak utólag tettem meg, én kis naiv. A Miután bizony nem más, mint egy One Direction fanfiction… áhhá…így már mindent értek. S ilyenformán nem más, mint közhelyek folytonos puffogtatása. Ebben a történetben semmi, de semmi nincs, ami az újdonság erejével bírna. A film minden egyes momentumát láthattuk már ko... több»

indingo   2019. 04. 22.

A története igencsak gyengécske lábakon áll, ezer hasonló készült már. A karakterek sem túl izgalmasak. A zenék legalább helyenként jók.

nikike19962@gmail.com   2019. 06. 10.
☺️

Nekem tecett a film egy kicsit rövidnek tartottam és kevés nek tartottam az izgalmakat .

Nessy007   2019. 06. 04.
Szerencse, hogy előtte megittam 3 fröccsöt...

...mert nem lett volna humorom ehhez. A barátnőim szerették volna látni, mert egy kellemes vasárnap délutáni limonádéban reménykedtek, de keserűen csalódniuk kellett. Unalmas volt, semmivel sem kötött le. Végig azon gondolkoztam, hogy amikor én voltam egyetemista, hány hímnemű osztálytársam volt, aki Bronte vagy Austen műveit forgatta és idézte volna, miközben éppen a lelki sérült "sötét múltú" kamaszéveinek végén jár. Valószerűtlen volt, klisé, nem volt eleje, sem közepe, vége pedig még annyira sem. Nem érte meg az 1600 forintot sajnos.

szidoniafercsak@freemail.hu   2019. 05. 22.
miutan

Ez a legjobb film nagyon szeretem ezt a filmet:)

Jennifer Beals
Inanna Sarkis
Dylan Arnold
Samuel Larsen
Khadijha Red Thunder

Szeretem, ha egy film nem akar több lenni, mint ami valójában. Csak el akarja mesélni két hétköznapi ember történetét, hétköznapi embereknek, is. Teszi mindezt szelíden, és jóízléssel. Ezért szerintem jár neki egy esély. több»

A Miután Anna Todd azonos című 2014-es regényének adaptációja.

A film forgatása 2018. júniusában kezdődött meg Bostonban, Massachusetts államban. A munkálatok augusztus 24-én értek véget.