Miután (2019)

Shane Paul McGhie
Inanna Sarkis
Samuel Larsen
Khadijha Red Thunder

Rea387147   2021. 07. 06.

Nekem személy szerint tetszett. Maga a film kivitelezése, valamint a filmzenék is. Emellett, aki olvasta a könyvet, az tudja, hogy a film is ugyanolyan jó.

ArpiHajdu és Réci   2019. 05. 17.

Mielőtt megnézned a Miutánt, hagyj fel minden reménnyel!

Hát, őszintén szégyellem magam. Sikerült beugranom a filmnek az előzetes alapján, ami nem ígért túl sokat, de egy alapvető feszültség képét megrezegtette, így hát, miért is ne, nézzük meg a moziban a Miutánt. Aztán már a film felénél azt éreztem, ezt... teljes kritika»

Bazzzsi   2020. 10. 08.

Annyira nem szól semmiről, hogy az már a nézőnek fáj, nem is értem a milliós rajongótárbort. Ennél még az Alkonyat is jobb volt.

indingo   2019. 04. 22.

A története igencsak gyengécske lábakon áll, ezer hasonló készült már. A karakterek sem túl izgalmasak. A zenék legalább helyenként jók.

Ms. Akárki   2019. 06. 29.

Hát ennél rosszabb és gagyibb filmet is régen láttam utoljára. Gagyi történet és rendkívül naiv, bugyuta az összes karaktert. Senkivel nem tudtam azonosulni hálisten.

TomÁcs   2019. 09. 19.

Bizonyos kor felett nem ajánlott. Olyan kis nyálas történet helyes szereplőkkel, de nulla kémiával és izgalommal.

VvV   2019. 10. 27.

A főszereplők szépek, helyesek, fiatalok, de hol a történet. Nekem olyan érzésem volt, hogy telnek a percek, de alig történik valami.

A film összbevétele 67 220 230 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 108 101 250 forintot termelt.

A Miután Anna Todd azonos című 2014-es regényének adaptációja.

A film forgatása 2018 júniusában kezdődött meg Bostonban, Massachusetts államban. A munkálatok augusztus 24-én értek véget.