Miután

ArpiHajdu és Réci   2019. 05. 17.
Mielőtt megnézned a Miutánt, hagyj fel minden reménnyel!

Hát, őszintén szégyellem magam. Sikerült beugranom a filmnek az előzetes alapján, ami nem ígért túl sokat, de egy alapvető feszültség képét megrezegtette, így hát, miért is ne, nézzük meg a moziban a Miutánt. Aztán már a film felénél azt éreztem, ezt jól megszívtuk! Mi akar ez lenni? Jó, mondjuk talán érdemes kicsit több dolgot megtudni egy filmről, mielőtt beülsz rá a moziba. Persze ezt csak utólag tettem meg, én kis naiv. A Miután bizony nem más, mint egy One Direction fanfiction… áhhá…így már mindent értek. S ilyenformán nem más, mint közhelyek folytonos puffogtatása. Ebben a történetben semmi, de semmi nincs, ami az újdonság erejével bírna. A film minden egyes momentumát láthattuk már ko... több»

indingo   2019. 04. 22.

A története igencsak gyengécske lábakon áll, ezer hasonló készült már. A karakterek sem túl izgalmasak. A zenék legalább helyenként jók.

Ms. Akárki   2019. 06. 29.

Hát ennél rosszabb és gagyibb filmet is régen láttam utoljára. Gagyi történet és rendkívül naiv bugyuta az összes karaktert. Senkivel nem tudtam azonosulni hálisten.

Lonka   2019. 08. 16.

Közhelyekkel tűzdelt tinidráma, a felénél elveszettem az érdeklődésemet a film iránt, de azért végig szenvedtem. Szenvednek benne a semmin.

petraszab   2019. 04. 22.

Vártam, hogy beinduljon a történet, és fény derüljön arra a hatalmas titokra. Ez elmaradt. Aki egy kis enyelgésre vágyik, annak tetszeni fog.

Jennifer Beals
Inanna Sarkis
Dylan Arnold
Samuel Larsen
Khadijha Red Thunder

Szeretem, ha egy film nem akar több lenni, mint ami valójában. Csak el akarja mesélni két hétköznapi ember történetét, hétköznapi embereknek, is. Teszi mindezt szelíden, és jóízléssel. Ezért szerintem jár neki egy esély. több»

A film összbevétele 67 220 230 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 108 101 250 forintot termelt.

A Miután Anna Todd azonos című 2014-es regényének adaptációja.

A film forgatása 2018. júniusában kezdődött meg Bostonban, Massachusetts államban. A munkálatok augusztus 24-én értek véget.