Miután

Shane Paul McGhie
Inanna Sarkis
Samuel Larsen
Khadijha Red Thunder

Tess példás tanuló, kötelességtudó lány, aki középiskola után követi a barátját az egyetemre. Az a fajta rendes lány, akire a szülei is büszkék, ám minden egy csapásra megváltozik, amikor megismerkedik Hardin Scottal, aki mindenben az ellentéte. A sötét múltú fiú mágnesként vonzza a lányt, aki… Több

Rendező: Jenny Gage
Író: Anna Todd
Premier (HU): 2019.04.11.
Forgalmazó: Big Bang Media
Több

2021.10.28 Greeta

A filmzenéket leszámítva sok jót nem tudok kiemelni a film kapcsán. A szereplők butácskák, mint maga a történet is, amely 2 mondatban elmondható.

2019.05.17 ArpiHajdu és Réci

Mielőtt megnézned a Miutánt, hagyj fel minden reménnyel!

Hát, őszintén szégyellem magam. Sikerült beugranom a filmnek az előzetes alapján, ami nem ígért túl sokat, de egy alapvető feszültség képét megrezegtette, így hát, miért is ne, nézzük meg a moziban a Miutánt. Aztán már a film felénél azt éreztem, ezt... Teljes kritika

2020.10.08 Bazzzsi

Annyira nem szól semmiről, hogy az már a nézőnek fáj, nem is értem a milliós rajongótárbort. Ennél még az Alkonyat is jobb volt.

2019.04.22 indingo

A története igencsak gyengécske lábakon áll, ezer hasonló készült már. A karakterek sem túl izgalmasak. A zenék legalább helyenként jók.

2019.06.29 Ms. Akárki

Hát ennél rosszabb és gagyibb filmet is régen láttam utoljára. Gagyi történet és rendkívül naiv, bugyuta az összes karaktert. Senkivel nem tudtam azonosulni hálisten.

A film összbevétele 67 220 230 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 108 101 250 forintot termelt.

A Miután Anna Todd azonos című 2014-es regényének adaptációja. Szerző: hp

A film forgatása 2018 júniusában kezdődött meg Bostonban, Massachusetts államban. A munkálatok augusztus 24-én értek véget. Szerző: hp

Értékelés: 6.7/10
(2019. 04. 15.)
Szeretem, ha egy film nem akar több lenni, mint ami valójában. Csak el akarja mesélni két hétköznapi ember történetét, hétköznapi embereknek, is. Teszi mindezt szelíden, és jóízléssel. Ezért szerintem jár neki egy esély. Több