Miután

indingo   2019. 04. 22.

A története igencsak gyengécske lábakon áll, ezer hasonló készült már. A karakterek sem túl izgalmasak. A zenék legalább helyenként jók.

petraszab   2019. 04. 22.

Vártam, hogy beinduljon a történet, és fény derüljön arra a hatalmas titokra. Ez elmaradt. Aki egy kis enyelgésre vágyik, annak tetszeni fog.

imreacs82   2019. 04. 15.

Nagyon szimpik a szereplők benne, igazán a szívünkhöz nőnek a film során. Maga a történet nekem vontatott volt és kissé csöpögős, kiszámítható a sztori.

Zoltán Török   2019. 04. 17.
Csak a barátnő miatt

Csak a barátnőtök kedvéért nézzétek meg közösen a filmet. Aki nem olvasta a könyvet és nincs affinitása ilyen filmekhez az végig fogja unni. Nekem kész katasztrófa volt.

Hardinmylove   2019. 04. 23.
Mindenkinek, aki csak a filmet látta!?

Láttam a filmet, és előtte, már régen olvastam a könyveke. Mindenkinek mondom, aki csak a filmet húzza le, hogy a könyvet adta vissza a film, az After könyvek miatt szerettem meg anno olvasni, és csak úgy elmondom, egy remekművet hoztak létre a filmrendezők, ugyanis én megtaláltam a filmben a könyvet, és imádtam. Alig várom a következő részét, remélem, az összes könyvből lesz film, mert azokat is megnézném, és átélném ugyanúgy, mint ezt. Benne volt minden; gúny, viccelődés, boldogság, szerelem, és a fájdalom, amit a szereplők remekül visszaadtak, és persze a levél, ami a könyvben jobban ki volt fejtve, mégis a filmben így volt tökéletes, hogy csak egy kis részét, de érezhettük a megbánást, és a végtelen szerelmet. Hardintól Tessának!!❤????????

Jennifer Beals
Inanna Sarkis
Dylan Arnold
Samuel Larsen
Khadijha Red Thunder

Szeretem, ha egy film nem akar több lenni, mint ami valójában. Csak el akarja mesélni két hétköznapi ember történetét, hétköznapi embereknek, is. Teszi mindezt szelíden, és jóízléssel. Ezért szerintem jár neki egy esély. több»

A Miután Anna Todd azonos című 2014-es regényének adaptációja.

A film forgatása 2018. júniusában kezdődött meg Bostonban, Massachusetts államban. A munkálatok augusztus 24-én értek véget.