Miután

After

2021.10.28 Greeta

A filmzenéket leszámítva sok jót nem tudok kiemelni a film kapcsán. A szereplők butácskák, mint maga a történet is, amely 2 mondatban elmondható.

2019.05.17 ArpiHajdu és Réci

Mielőtt megnézned a Miutánt, hagyj fel minden reménnyel!

Hát, őszintén szégyellem magam. Sikerült beugranom a filmnek az előzetes alapján, ami nem ígért túl sokat, de egy alapvető feszültség képét megrezegtette, így hát, miért is ne, nézzük meg a moziban a Miutánt. Aztán már a film felénél azt éreztem, ezt... Teljes kritika

2020.10.08 Bazzzsi

Annyira nem szól semmiről, hogy az már a nézőnek fáj, nem is értem a milliós rajongótárbort. Ennél még az Alkonyat is jobb volt.

2019.04.22 indingo

A története igencsak gyengécske lábakon áll, ezer hasonló készült már. A karakterek sem túl izgalmasak. A zenék legalább helyenként jók.

2019.06.29 Ms. Akárki

Hát ennél rosszabb és gagyibb filmet is régen láttam utoljára. Gagyi történet és rendkívül naiv, bugyuta az összes karaktert. Senkivel nem tudtam azonosulni hálisten.

2019.09.19 TomÁcs

Bizonyos kor felett nem ajánlott. Olyan kis nyálas történet helyes szereplőkkel, de nulla kémiával és izgalommal.

2019.10.27 VvV

A főszereplők szépek, helyesek, fiatalok, de hol a történet. Nekem olyan érzésem volt, hogy telnek a percek, de alig történik valami.

2020.12.28 Ildikó Bacskai

Romantikus tini szerelmes film, nem több annál, ettől függetlenül meg lehet nézni egyszer.

2019.08.16 Lonka

Közhelyekkel tűzdelt tinidráma, a felénél elveszettem az érdeklődésemet a film iránt, de azért végigszenvedtem. Szenvednek benne a semmin.

2019.04.22 petraszab

Vártam, hogy beinduljon a történet, és fény derüljön arra a hatalmas titokra. Ez elmaradt. Aki egy kis enyelgésre vágyik, annak tetszeni fog.

2020.12.16 myatom Nézhetetlen

Bántóan üres, gyenge, übergáz film, értelmetlen módon 106 percre elnyújtva azt, amiből 10 perc is sok volt. Persze nyilván megvolt a célközönség, akiknek készült, és ez a közönség elég nagy és lelkes kell(ett) legyen, hogy a film még folytatást is ka... Több

2021.07.06 Rea387147

Nekem személy szerint tetszett. Maga a film kivitelezése, valamint a filmzenék is. Emellett, aki olvasta a könyvet, az tudja, hogy a film is ugyanolyan jó.

2020.11.03 Annuska

Szerettem a filmet, bár eléggé kiszámítható. A két főszereplőt imádtam együtt.

2020.09.12 szoljhozzam

A főszereplők helyesek, fiatalok, de a történetért nem értem, miért vannak úgy oda. Még a középszerűnél is rosszabb.