Séta a múltba

Séta a múltba

A Walk to Remember

Landon (Shane West) a középiskolában igazi menő arcnak számít. A legnagyobb örömöt az jelenti számára, ha a gyengébbekkel gonoszkodhat. Ám egyszer balul sül el egy tréfája, és büntetésként közösségi munkát kell végeznie. Részt kell vennie a színdarabban, korrepetálnia kell a többieket, és hasonló,… Több

Forgatókönyvíró: Karen Janszen
Premier: 2002.01.23.

2020.12.30 Eszti

Nagyon jó a sztori, de iszonyú béna a szövege.

2017.10.14 ArpiHajdu és Réci

A Séta a múltba az egyik kedvenc Nicholas Sparks regényből adaptált filmem. Vagy legalábbis ezt láttam a legtöbbször. Valószínűleg ereje a szimpatikus szereplőkből ered, Mandy Moore és Shane West ugyanis szerintem nagyon jól mutattak egymás mellett ... Több

2017.07.24 Deku

Ez a film nekem tele volt csupa ismeretlen színésszel így nem tudtam teljesen élvezni a filmet. Látványilag egész jól megjárja ezt nem mondom csak nekem hiányzott valami plusz a filmből amit itt nem találtam meg. Erős közepesre értékelném ettől függetlenül is.

2017.02.05 hszpp

Ugy ültem le a film ele,hogy kb rabolni fogja az idom,de nem baj,nézzük meg. :) Ehhez képest el is pityeregtem magam a végén, nem is kicsit. Nagyon szep története van,de ne szamitsunk boldog vegre. Az igazi filmekben soha nincs boldog befejezes!

2016.02.17 MP170506

Szerintem ajánlatos elolvasni a könyvet, ami alapján készült, mert az sokkal jobb, de végül is nem lett ez rossz, a színészek átlagosak, de jól hozzák a karakterüket!

A filmet 39 nap alatt forgatták le, Mandy Moore-ral napi 10 órát foglalkoztak, mert még kiskorú volt.Szerző: Zsolt Zsolt

Miután a forgatások véget értek Mandy Moore is megírta a maga listáját azokról a dolgokról, amelyeket szeretne megtenni, mielőtt meghal. Ezek között szerepelt, hogy főiskolára megy és újságírást tanul, sokat utazik és megtanul folyékonyan franciául.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Mandy Moore vallásosnak tartja magát, akárcsak filmbéli karaktere. A színésznő azonban azt nyilatkozta, hogy a film után még közelebb került a valláshoz és a spiritualitáshoz.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A legelső jelenet, amit felvettek a filmhez az volt, amikor Landon és a barátai rávesznek egy fiút, hogy ugorjon le a hídról.Szerző: ArpiHajdu és Réci