Egy fiúról

Egy fiúról

About a Boy
elekm90
Hugh Grant

Will (Hugh Grant) egy sármos 38 éves londoni fickó, aki imádja becserkészni a nőket. Teheti ezt azért, mert nincs családja, étvágya viszont annál nagyobb. Rájön, hogy a legjobb terep a nők elcsábítására egy magányos szülők számára létrehozott klub. Ehhez azonban képzeletbeli gyereket kell… Több

Forgatókönyvíró: Peter Hedges, Chris Weitz, Paul Weitz
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2002.09.26.

2021.10.09 dandelion1983

Szeretem Hornbyt, és a könyveiből készült filmeket, ezt különösen. Hugh Grant tökéletes választás volt a szerepre, de a többieket is nagyon eltalálták. Könnyed köntösbe bújtatott dráma egy kis romantikával és iróniával. Szeretem az olyan filmeket, am... Több

2021.02.26 elekm90

Egy könnyed film, de ezalatt egyáltalán nem azt értem, hogy butácska lenne. A cím nagyon találó, mert nemcsak Nicholas Hoult, hanem Hugh Grant karaktere is gondolkodásban egy gyerek. Willnek az "örökölt" anyagi helyzete miatt sosem kellett megkomoly... Több

2018.12.13 mamiéstöti2

Nagyon megható és egyben drámai történet, mely sokkal többről szól, mint ami elsőre átjön a legtöbb nézőnek.

2016.10.03 Ghotik

Ötletes, fantáziadús történetű kis film, de nem túl összetett. Hugh Grant alakítása kicsit sablonos, de összességében jó kis filmnek mondanám. Szórakoztató, laza vígjáték, nekem bejött!

2015.12.23 fazsuzso

A film nagyon jól sikerült, szemléletesen mutatja be a különböző jellemeket, a gyarlóságot, önzést, és jellemvonásokat. Hiteles, elgondolkodtató és mély film.

Az alma, amivel Willt megdobják, valójában egy szivacslabda volt, amelyet befestettek.Szerző: SódóGA

Ali szobájának falán az Arsenal futballcsapatának zászlója látható. Ez tisztelgés az író, Nick Hornby előtt, aki nagy Arsenal-szurkoló.Szerző: SódóGA

Will a filmben egy webes kutatásra hivatkozik, amelyet egy supermodelswithseethroughtops.com című oldalon látott. Ez az oldal a valóságban is létezik, de csak egyetlen kép van rajta – a pápamobilról.Szerző: SódóGA

A filmben Will meghallgattat egy számot Marcusszal, amely az eredeti könyv szerint egy Nirvana-dal volt, de Kurt Cobain öngyilkossága, amely nem sokkal a könyv megjelenése után történt, megváltoztatta azt.Szerző: SódóGA

Egy nap
2024