Séta a múltba

A Walk to Remember

2020.12.30 Eszti

Nagyon jó a sztori, de iszonyú béna a szövege.

2017.10.14 ArpiHajdu és Réci

A Séta a múltba az egyik kedvenc Nicholas Sparks regényből adaptált filmem. Vagy legalábbis ezt láttam a legtöbbször. Valószínűleg ereje a szimpatikus szereplőkből ered, Mandy Moore és Shane West ugyanis szerintem nagyon jól mutattak egymás mellett ... Több

2017.07.24 Deku

Ez a film nekem tele volt csupa ismeretlen színésszel így nem tudtam teljesen élvezni a filmet. Látványilag egész jól megjárja ezt nem mondom csak nekem hiányzott valami plusz a filmből amit itt nem találtam meg. Erős közepesre értékelném ettől függetlenül is.

2017.02.05 hszpp

Ugy ültem le a film ele,hogy kb rabolni fogja az idom,de nem baj,nézzük meg. :) Ehhez képest el is pityeregtem magam a végén, nem is kicsit. Nagyon szep története van,de ne szamitsunk boldog vegre. Az igazi filmekben soha nincs boldog befejezes!

2016.02.17 MP170506

Szerintem ajánlatos elolvasni a könyvet, ami alapján készült, mert az sokkal jobb, de végül is nem lett ez rossz, a színészek átlagosak, de jól hozzák a karakterüket!

2019.09.30 Ms. Akárki

Gyönyörű és egyben szörnyen szomorú romantikus film. A célközönség nyilvánvalóan itt is a tinédzserek, de itt valahogy nem nézik totálisan le a célközönséget és ez adja a varázsát a film komolyabb hangvételének. Gyönyörű dalbetétei vannak a filmben M... Több

2016.04.20 Zsceeeka

Borzalmasan lesújtott az élmény, miután megnéztem ezt a filmet, mert a pontszáma igen magas volt az imdb-n, de ez a film pocsék. Szép hangja van a női főszereplőnek, de ez a film nem más, mint olcsó ripacskodás.

2017.11.25 Sem Rorrey

Nagyon tanulságos, szép film, emberi kapcsolatokról, kitartásról, szeretetről, elfogadásról. Külön tetszett, ahogy Jamie próbálja Istent belevinni a kapcsolatába.

2015.08.16 doffy_joka

Jól össze lett rakva ez a film. Itt aztán minden meg van. Zene, színészek, humor és egy egész pofás kis történet egy ilyen stílusú filmhez. Azt hittem, hogy majd valami kis bénaság lesz, de nem így történt. Alulértékeltnek tartom, filmet mivel azért jól el lehet szórakozni rajta.

2015.06.14 pindurcat

Nem rossz film. A könyvet, ami alapján készült, nem tudtam lekörözni. De így is egy élvezhető, könnyed film. Fontos emberi értékeket, sorakoztat fel, és mutat be hiteles karaktereken keresztül.

2015.06.17 AESB

Nekem nagyon tetszett ez a film. Hihetetlen mennyi érzelem van benne, aranyos és tanulságos történet. A színészek játéka is kiváló, szerintem kiváló film egy hétvégi kikapcsolódáshoz!

2015.11.24 Niki88

Remek film a szerelemről csak ajánlani tudom.Tele van érzelemmel,szeretettel.Mondjuk a történet szokásos egy rosszul öltözött,egyszerű lány meghódítja a népszerű srác szívét.Néhol már idegesítően csöpögős a film.

2015.11.07 notimoni

Érzelmes, csajos, sírós film! Kiváló! Nekem nagyon tetszett. És szerintem elgondolkodtató is. Mandy Moore-nak meg kiváló hangja van. Aki szereti a romantikus/drámai filmeket, mindenképpen nézze meg, nem fogja megbánni!

2015.08.18 mártilány

Bugyuta kis kamaszoknak szóló romantikus film, ami tömve van azzal a fajta amerikai távolságtartással és prüdériával, amely egész egyszerűen lehetetlenné teszi, hogy ezt a filmet bárki, bármilyen élethelyzetben és életkorban szeretni tudja. Ráadásul ... Több