Fallal szemben

Hakker   2018. 11. 22.

Fatih Akin-tól ez volt a második film amit láttam. Az előző film a Sötétben volt. Hát ez a film jobban tetszett, de annyira nem győzött meg a rendező. Valószínűleg több filmjét már nem nézem meg. Nem rossz rendező, de nekem nem jönnek át a filmjei.

Bizsu82   2019. 01. 17.

Nekem nagyon tetszett a film. Életszerű, reális eseteket, társadalmi problémákat vet fel. Magával ragadó a története és elgondolkoztatja az embert. Műfajában mindenképpen a legjobbak között van nálam.

neyto   2017. 04. 04.

Egy kicsit féltem ettől a filmtől, ez az igazság, hogy talán túlságosan is elvont lesz, de szerencsére szerintem egészen fogyasztható, szélesebb nézőközönség számára is értelmezhető. Remek alkotás.

juliS   2016. 01. 19.

A rendező filmjeiben még sosem csalódtam igazából, és ez most sem volt másképp, nagyon egyedi a hangulatuk, amik egyszerűen beszippantják az embert, így aki nem látta még, mindenképp vágjon bele ebbe a klasszikusba szerintem.