Négyen egy gatyában 2.

Négyen egy gatyában 2.

The Sisterhood of the Traveling Pants 2

Három éve, a felnőtté válás küszöbén találkoztunk először a négy barátnővel, akik gyerekkoruk óta sülve-főve együtt vannak. Lena, Carmen, Bridget és Tibby útjai azonban most elválnak, más-más egyetemen kezdik meg tanulmányaikat. Természetesen ezúttal is fontos szerep jut a varázslatos, a viselőjének szerencsét hozó farmernadrágnak, amely körbejár közöttük. Segítségével megosztják egymással az egyetemista élményeiket, legyen az csalódás vagy szerelem. Miközben mindegyikük önállóan kezdi megtapasztalni az életet, a köztük lévő baráti kötelék még erősebb lesz.

Rendező: Sanaa Hamri
Író: Ann Brashares
Forgatókönyvíró: Elizabeth Chandler
Premier (HU): 2010.01.09.

2020.09.06 petraszab

Az első részhez hasonlóan ez is egy remek film lett. Örültem, hogy a négy barátnő hétköznapjaiba újra bepillantást nyerhettünk.

2016.08.29 ZiggityZag

Majdnem egy az egyben azonos az első résszel, csak szebb a vizuális megjelenítés.

2015.02.11 pillacica7

Az első rész sokkal jobban tetszett. Teljesen átlagos és kiszámítható. A helyszínek nagyon szépek! Bár olyan érzésem volt végig, mintha ha már láttam volna egyszer.

2014.10.27 Pumpu

Kellemes film. Sem nem patrtikus sem nem csöpögős romantika. Barátság mindörökké.

A Warner Bros stúdió 320. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

És egyszer csak…