Napsütötte Toszkána (2003)

Under the Tuscan Sun

TomÁcs   2020. 08. 31.

Remek film. Nem lehet elmenni a környezet mellett, szinte a bőrén érzi az ember a nap melegét és érzi a virág illatot. A története bájos, kedvelhető a humora, de a drámai részek is csak még gazdagabbá tették a filmet.

indingo   2019. 07. 07.

Gyönyörű helyszínen játszódik a film. Maga a története is érdekes, nem az a tucat fajta, nem követi a megszokott sémákat. Sok érzelem volt benne.

Sabnock Sanatory   2020. 06. 15.

Egy jól sikerült alkotás,lélegzetelállítóan szép helyszíneken,és a képi világa is megkapó.Imádom Diane Lane -t,egy igazán szép,és tehetséges színésznő.Hölgyeknek,Uraknak egyaránt ajánlott mozi! Szerintem igencsak többször nézős!

Greeta   2019. 07. 14.

Diane Lane gyönyörű a filmben. Tetszett azaz életérzés amit sugárzott a története. Szinte érezte az ember a bőrén a nap melegét. Könnyed és humoros, de van drámai oldala is.

Borsossy   2017. 09. 23.

Az egyik kedvenc romantikus filmem. Pozitív, vicces, jó színészek, kellemes történet, és gyönyörű környezetben játszódik. Egyik kommentben valaki azt írta, hogy csak időseknek ajánlott. Hát ezzel egyáltalán nem értek egyet, 20-as, 30-as éveikben járó... több»

Timcsibaba77   2018. 12. 28.

vinczetimea82@gmail.com

Felejthetetlen filmélmény volt, még mindig szeretettel gondolok rá, és átjárja a szívemet a csodás Toscána. Elsőrangú szereplő válogatás, igazi remekmű. Én is kedvet kaptam egy kis olasz kiruccanásra.

Lowcash   2015. 07. 08.

Kellemes, szép film, ha magad alatt vagy, ettől egy kicsit pozitívabban fogod látni a dolgokat, ezt garantálom.

Diane Lane

A film Frances Mayes azonos című regénye alapján készült.

Az író/rendező Audrey Wells azt nyilatkozta, hogy Patti szerepét kimondottan Sandra Ohra írta, mert nem tudott mást elképzelni a szerepre.

Zeus, a modell végig meztelen volt a fimben, akire utólag digitális alsónadrágot varázsoltak, hogy ne kapjon a film 18-as karikát.

A német pár, akik meg akarják vásárolni Bramasole-t, amikor a főszereplő feltűnik, a német verzióban francia párként szerepeltek.

A Napsütötte Toszkána nem akar több lenni egy kellemesen szórakoztató darabnál, amely egyáltalán nem felszínes, de azért nem is fekszi meg a gyomrot, szerethető és kedves romantikus film, kevés az ilyen a műfajban, nem véletlen, hogy még mindig nem merült feledésbe. több»