Négyen egy gatyában

Négyen egy gatyában

The Sisterhood of the Traveling Pants

A négy barátnõ elõször tölti külön-külön a nyarat. Amikor egy használt-ruhaboltban rábukkannak a farmerra, amely mind a négyükön tökéletesen áll, elhatározzák, hogy mindegyikük egy hétig hordja a farmert, megnézi, hogy szerencsét hoz-e, aztán továbbküldi a következõ lánynak. Bár a kilométerek elválasztják õket, a négy barátnõ mégis együtt tapasztalja meg az életet, a szerelmet és a veszteséget a nyáron, amely mindnyájuk számára feledhetetlennek bizonyul.

Rendező: Ken Kwapis
Író: Ann Brashares
Forgatókönyvíró: Delia Ephron, Elizabeth Chandler
Premier (HU): 2006.05.09.

2024.04.14 Filmbarát73

Volt ebben a filmben valami, ami hatott rám, főleg az, amit a leukémiás kislány (Bailey) a videóra felvett és mondott... engem szíven ütött!!! Szóval megérte rá az időpocsékolás! :))

2017.05.02 indingo

Helyes film volt, nekem tetszett. A felnőtté válás szélén álló négy barátnőről. Igazi érzelmes film, volt benne élet, halál, szerelem.

2017.10.23 Deku

Nagyszerű volt az, hogy dinamikusan haladt ütemes tempóban a történet. Fantasztikus. Igencsak pörgős lett és kellemes hangvételű is egyszerre. Nekem mindenképp nagyon adta. Erős alkotás.

2019.07.23 Ms. Akárki

Remek tinifilm. Minőségi időtöltés, pedig az ilyen romantikus filmeknél ez ritka. Aranyos az alaptörténet is, hogy a nyáron egymástól távol levő barátnőket egy egymásnak küldözgetett mágikus méretű farmer tartja együtt. Remek szereplőgárda és ütős poénok.

2020.09.06 petraszab

Egy nadrág, ami évek múltán is összeköt négy barátnőt. Négy élet, négy történet, de barátságuk még a legnehezebb időkben is kitart.

Michael Rady filmes debütálása. Szerző: rbernadett

Michael Rady (Kostas) Philadelphiaból származik, ezért nagyon keményen kellett dolgoznia, hogy hihető görög akcentusa legyen.Szerző: rbernadett

Bridget, azaz Blake Lively édesapját valódi édesapja, Ernie Lively alakítja. Szerző: rbernadett

A film Ann Brashares azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett

A narancsvidék