Négyen egy gatyában (2005)

The Sisterhood of the Traveling Pants

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Remek tinifilm. Minőségi időtöltés, pedig az ilyen romantikus filmeknél ez ritka. Aranyos az alaptörténet is, hogy a nyáron egymástól távol levő barátnőket egy egymásnak küldözgetett mágikus méretű farmer tartja együtt. Remek szereplőgárda és ütős poénok.

indingo   2017. 05. 02.

Helyes film volt, nekem tetszett. A felnőtté válás szélén álló négy barátnőről. Igazi érzelmes film, volt benne élet, halál, szerelem.

Deku   2017. 10. 23.

Nagyszerű volt az, hogy dinamikusan haladt ütemes tempóban a történet. Fantasztikus. Igencsak pörgős lett és kellemes hangvételű is egyszerre. Nekem mindenképp nagyon adta. Erős alkotás.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

EZ egy olyan tinifilm, amit érdemes megnézni. Kicsit nyálas, kicsit túl van játszva, de mégis olyan kedves történet, és jó szálakon futnak az események, hogy megéri egyszer megnézni.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

A felnőtté válás szélén vagy mér benne levő fiatalokról szól a film, ahol egy mágikus nadrág áll a középpontban. Így leírva elég béna, holott egy elég jó filmről van szó.

Michael Rady filmes debütálása.

Michael Rady (Kostas) Philadelphiaból származik, ezért nagyon keményen kellett dolgoznia, hogy hihető görög akcentusa legyen.

Bridget, azaz Blake Lively édesapját valódi édesapja, Ernie Lively alakítja.