Négyen egy gatyában

The Sisterhood of the Traveling Pants

2024.04.14 Filmbarát73

Volt ebben a filmben valami, ami hatott rám, főleg az, amit a leukémiás kislány (Bailey) a videóra felvett és mondott... engem szíven ütött!!! Szóval megérte rá az időpocsékolás! :))

2017.05.02 indingo

Helyes film volt, nekem tetszett. A felnőtté válás szélén álló négy barátnőről. Igazi érzelmes film, volt benne élet, halál, szerelem.

2017.10.23 Deku

Nagyszerű volt az, hogy dinamikusan haladt ütemes tempóban a történet. Fantasztikus. Igencsak pörgős lett és kellemes hangvételű is egyszerre. Nekem mindenképp nagyon adta. Erős alkotás.

2019.07.23 Ms. Akárki

Remek tinifilm. Minőségi időtöltés, pedig az ilyen romantikus filmeknél ez ritka. Aranyos az alaptörténet is, hogy a nyáron egymástól távol levő barátnőket egy egymásnak küldözgetett mágikus méretű farmer tartja együtt. Remek szereplőgárda és ütős poénok.

2020.09.06 petraszab

Egy nadrág, ami évek múltán is összeköt négy barátnőt. Négy élet, négy történet, de barátságuk még a legnehezebb időkben is kitart.

2016.09.16 puffancshercegnő

EZ egy olyan tinifilm, amit érdemes megnézni. Kicsit nyálas, kicsit túl van játszva, de mégis olyan kedves történet, és jó szálakon futnak az események, hogy megéri egyszer megnézni.

2017.10.21 Bazzzsi

A felnőtté válás szélén vagy mér benne levő fiatalokról szól a film, ahol egy mágikus nadrág áll a középpontban. Így leírva elég béna, holott egy elég jó filmről van szó.

2016.07.25 Leilani

Nagyon jó kis fiatalos film egy nyári napra tökéletes. Inkább a hangulata a jó, a történet kicsit lapos és zavaros. A színészek átlagosak. Mindenkinek ajánlom aki egy könnyed filmre vágyik. Legalább egyszer megnézhető a film.

2016.02.15 doroffee

A könyvekről azt mondják, nagyon jók... azokat nem olvastam. A film teljesen jellegtelen. Tipikus tinis sztori, ráadásul egyik lány történetére sem tudtunk igazán koncentrálni a film darabossága miatt... nem mintha olyan jók lettek volna... mármint é... Több

2016.09.17 HannaK

Kedves történetű film, a szereplők kihozták a maximumot.

2018.08.24 Eniq

Kedvenc kis tini filmjeim közé tartozik. A négy színésznőt nagyon szeretem külön külön is de együtt még jobbak. Legrosszabb napjaimon is szívesen újranézem. Elkezdtem anno olvasni a könyvet is ami alapján készült, de az nem kötött le annyira.

2016.07.28 feketerigous

Blake Lively miatt néztem meg ezt a filmet, kíváncsi voltam, hogy hogyan színészkedett régebben. A filmtől többet vártam, de sajnos eléggé untatott pár része. A film egyes jelenetei kissé erőltetettre sikeredett. Egyszeri megtekintésre ajánlom.

2016.07.25 N.Béla

Aranyos nőcis történet és nagyon tetszik, hogy nem gyengébbnél gyengébb női karaktereket vonultatnak fel. Mindegyik belevaló és az életéért céljaiért kűzdésre képes, ami egy ilyen filmnél szerintem nagyon fontos. Gyönyörű tájakon is játszódik.

2016.04.17 nagyniki987

A címe alapján azt hittem , hogy egy végtelenül gagyi, színvonaltalan film lesz,. De nem. Tetszettek a poénok , jók a szereplők, nagyokat nevettem, bár a végén maradtak nyitott kérdések, és kicsit összecsapottnak éreztem.