Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Négy esküvő és egy temetés (1994)

Four Weddings and a Funeral

Norbert93   2019. 07. 13.

A film kiemelkedik kategóriájából azzal, hogy lényegesebben erősebb drámai vonallal rendelkezik, mint a többi romantikus film, illetőleg cselekményes is bonyolultabb, valamint karakterei is sokkal emberközelibbek és érzelmileg sebezhetőbbek. Fentieken kívűl a humoros vonal is kellően ízléses, így ebben a tekintetben sem lehet okunk panaszra.

mamiéstöti2   2018. 12. 13.

Rendkívül mély érzelemvilággal rendelkező alkotás. Sok jó színész játszik benne és a vége nagyon megható.

rbernadett   2015. 04. 21.

Az egyik legjobb angol vígjáték, hanem a legjobb. Számomra mégis a legmaradandóbb pillanat az a vers az egyetlen temetésen.

Deku   2017. 10. 25.

Lehetett volna sokkalta rosszabb is szóval én örülök, hogy ennyit képes volt adni. Tökéletes példa ez arra, hogy nem mindig kell kiemelkedőnek lennie a filmnek. Ez pedig itt tökéletesen a középkategória.

Bizsu82   2019. 02. 19.

KLasszikus, időtálló film. A kategóriában a legjobbak között van. Jól alakító, hiteles színészek. Profi alakítás és rendezés. Magával ragadó, gördülékeny.

1994-ben a 8. legtöbb bevételt hozó film volt.

Hugh Grant a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Hugh Grant a forgatás alatt úgy gondolta, hogy ez egy csapni való film lesz.

(ps)