Szeress, ha tudsz!

Szeress, ha tudsz!

Playing by Heart

Los Angeles, napjainkban - tizenegy férfi és nő életét követjük nyomon. Mindannyiuk életének fontos része a szerelem és a szeretet.

Premier (HU): 2000.02.24.

2019.04.10 Attila G.

Amikor beleszerettem Angelinába

Szerintem ez volt az első több cselekményszálon futó film, amit valaha láttam, még 19 évvel ezelőtt. Több korosztály képviselői életének egy darabkáját; problémáikat, s jelentősebb ügyes-bajos dolgaikat ismerhetjük meg. A szereposztás fergeteges. Arr... Teljes kritika

2017.05.16 Berto49

Látszólag összefüggéstelen történetek, azonban a végére kialakul a Nagy Egész, ami valójában nyáltenger! Nagy színészek (Gena Rowlands, Sean Connery, Angelina Jolie, Ryan Phillippe, Dennis Quaid) jól játszanak, csak az eredmény egy klisékkel teli eze... Több

2015.09.05 s0ltau77

Csúcs! EZ kellemes kis kikapcsolódást nyújthat akár az egész család számára. Persze ízlés kérdése, nálam aratott a film rendesen. Egyben voltak a jelenetek és nem igen érheti panasz a filmet. Erős négyes!

2015.02.03 baloghadyka

Megnyerő szereplők, igazi szerelmes sztori egy kesze-kusza vígjátékban, ami néha átcsap drámába, de nem bánjuk, sőt, olyankor jobb. :)

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2

Ryan Phillippe nem mondta el a készítőknek, hogy kékre fogja festeni a haját, aznap tudták meg, amikor megjelent a forgatáson festett hajjal. Ugyan a stáb többi tagja meghökkent, a rendezőnek, Willard Carrollnak tetszett, így maradt a kék haj. Teljesen véletlenül Angelina Jolie is ugyanezen a napon festette be a haját. Szerző: rbernadett