Plasztik szerelem (2007)

Lars and the Real Girl

indingo   2017. 11. 02.

Először persze nevet rajta az ember, ez a baba no meg Ryan Gosling sem a megszokott szépfiús szerepben tetszeleg, de számomra ez a film egy dráma.

szaka123   2016. 01. 25.

Jó kis vígjáték volt. Sok jó humorral és elgondolkodtató párbeszédekkel. Ryan Gosling ismét nagyot alakított. Érdekes film egy beteg lelkű fiúról és arról, hogy képes lesz-e meggyógyulni és ha igen, mi lesz Biancával? :)

Zsceeeka   2016. 04. 16.

Kettős a véleményem a filmről : Először is, érdekes maga az alapsztori , a színészeknek pedig jól állnak a szerepek. Mintha minden stimmelne, de valami miatt mégis 2-szer elaludtam rajta , és csak aztán sikerült végignézni...

jencike1985   2017. 06. 01.

Maga a története nagyon érdekes , de a film viszont sokszor mutatott olyan képet ami nekem unalmas volt.Talán sokat vártam egy ilyen történetű filmtől . Jobban meg lehetett volna formálni a filmet. De azért nem rossz.

Dracule   2015. 08. 21.

Itt nem igazán tudtam eldönteni, hogy most kedveltem-e a filmet avagy sem. Voltak benne jó pontok de elég sok volt az ami le is húzta szóval maradjunk abban, hogy olyan erős közepes.

Robi92   2015. 11. 21.

Amikor elkezdtem nézni azt hittem unalmas amcsi vígjáték lesz,de kellemesen csalódtam.Jó film volt,bár valóságalapja nem sok volt,nem hinném,hogy való életben elfogadnának egy guminőt.

Aranyhal   2015. 08. 14.

Kissé középszerű amerikai vígjáték nem rossz poénokkal és jó sztorival. Gosling jól alakít benne, illik hozzá a karakter, meggyőző alakítás. Tetszett, de sok újdonságot nem adott.

81%-os értékelést kapott a Rotten Tomatoes oldalán 134 kritika alapján.

Teljes egészében Ontario, Canada területén forgatták le a filmet.

Világszerte 7 722 823 dolláros bevételt eredményezett.

12 millió dolláros költségvetésből jött létre a film.

Ryan Gosling ötlete volt, hogy a partin egy Talking Heads kazettát játsszanak.

(kázsé)

A forgatás során a babát ugyanúgy valódi személyként kezelték, ahogy a film szereplői.

(kázsé)

A filmben látható babának 9 különböző arca volt, amit váltogattak a filmben.

(kázsé)

Lars Biancának Don Quijote-ét olvassa.

(kázsé)

31 napig tartott a forgatás.

(kázsé)

A jelenetet, amikor Lars megérkezik a buliba, Ryan Gosling improvizálta.

(kázsé)

...a Plasztik szerelemben mégis van valami megkapó, ami egy kellemes filmélménnyé teszi. Nem a nagy vállalások, maradandó pillanatok filmje, de egy bárkinek ajánlható, végtelenül kedves és emberközeli alkotás. 7,5/10 több»