Plasztik szerelem

Lars and the Real Girl

2023.10.21 babszemjanka

Szerintem ez egy igazán érzelmes művészfilm, nem egy könnyen fogyasztható darab. Számomra arról szólt, hogyan próbálnak megkűzdeni emberek olyan feladatokkal, melyek túlnövik őket és hogy néha ezek a megoldások nem egészen szokványosak.

2017.11.02 indingo

Először persze nevet rajta az ember, ez a baba no meg Ryan Gosling sem a megszokott szépfiús szerepben tetszeleg, de számomra ez a film egy dráma.

2021.05.14 dailyfilmsan

Agyament egy történet, első hallásra úgy gondoltam, hogy akár érdekes is lehet a film. Aztán kaptam egy alig totyorgó, bizarr egyveleget. Többet is ki lehetett volna hozni a filmből, mégis a minimumot sikerült csak kicsikarni belőle. Nagyot csalódtam a filmben.

2016.01.25 szaka123

Jó kis vígjáték volt. Sok jó humorral és elgondolkodtató párbeszédekkel. Ryan Gosling ismét nagyot alakított. Érdekes film egy beteg lelkű fiúról és arról, hogy képes lesz-e meggyógyulni és ha igen, mi lesz Biancával? :)

2021.03.11 elekm90

Tetszett az alaphelyzet és Ryan Gosling alakítása is nagyon rendben volt Lars szerepében. Egy ideig jó volt nézni a helyzetkomikumokat a babával, de azért a végére eléggé lefárasztott. Illetve egy kicsit mélyebben bele mehetett volna abba, hogy miért... Több

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Nagyon vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban, egyrészt rettenetesen sajnálom a főszerepet, tudom, mindenkit el kell fogadni úgy, ahogy van, de nekem ez annyira ebben az esetben nem sikerül. A film mint olyan szerintem nem az ilyen csodabogar... Több

2016.04.16 Zsceeeka

Kettős a véleményem a filmről : Először is, érdekes maga az alapsztori , a színészeknek pedig jól állnak a szerepek. Mintha minden stimmelne, de valami miatt mégis 2-szer elaludtam rajta , és csak aztán sikerült végignézni...

2017.06.01 jencike1985

Maga a története nagyon érdekes , de a film viszont sokszor mutatott olyan képet ami nekem unalmas volt.Talán sokat vártam egy ilyen történetű filmtől . Jobban meg lehetett volna formálni a filmet. De azért nem rossz.

2015.05.01 dps

Craig Gillespie megtévesztően édes komédiája egy szociális zavarokkal küzdő fiatalemberről, akit a kivárosi közössége megpróbálja felkarolni, hogy elvezesse őt egy rendetlen, de érzelmi kapcsolatra, még ha ez csak egy plasztikbábu is.

2015.08.14 Aranyhal

Kissé középszerű amerikai vígjáték nem rossz poénokkal és jó sztorival. Gosling jól alakít benne, illik hozzá a karakter, meggyőző alakítás. Tetszett, de sok újdonságot nem adott.

2015.08.16 doffy_joka

Egyáltalán nem jött be. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna. Pedig szerintem jó volt színészi választás a szerepekre.

2015.08.21 Dracule

Itt nem igazán tudtam eldönteni, hogy most kedveltem-e a filmet avagy sem. Voltak benne jó pontok de elég sok volt az ami le is húzta szóval maradjunk abban, hogy olyan erős közepes.

2015.06.28 Buborék

Nekem ez a film nem tetszett. A történet sablonos, a humora egyáltalán nem jó. A színészekre nem igazán lehet panasz, de egyszer elég megnézni, mivel nem valami szórakoztató!

2015.11.21 Robi92

Amikor elkezdtem nézni azt hittem unalmas amcsi vígjáték lesz,de kellemesen csalódtam.Jó film volt,bár valóságalapja nem sok volt,nem hinném,hogy való életben elfogadnának egy guminőt.