Továbbállók

Továbbállók

Away We Go

A Továbbállók című romantikus dráma főszereplője egy fiatal pár; a harmincas éveiben járó Burt és Verona, akik első gyermeküket várják. Amikor Burt szülei bejelentik, hogy elköltöznek Coloradóból Európába, a fiatalok átértékelik a dolgokat és úgy döntenek, hogy ők… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.12.24. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2017.06.13 jake_green

Majdnem 5/5-ös film, csak a végére kicsit ellaposodott ~ elnyúlt, amugy szuper volt az első 3/4-e, csak amiatt érdemes megnézni! :) Életszagú teljesen!

2017.01.17 Gigi

Realisztikus, elgondolkodtató alkotás sallangmentesen, mély tartalommal. Aki könnyed romantikus kikapcsolódásra vágyik, ne feltétlenül ezt a filmet válassza.

2016.04.16 Zsceeeka

Igazából vígjátékra készültem , mert éppen nem volt kedvem komolyabb filmet nézni , viszont erre nem mondanám , hogy vígjáték , mert vannak benne m€lyebb gondolatok is , persze többször meg is nevettetett. Tetszetg, hogy nem túlzottan romantikus, mégis érzelmes történet, ajánlom.

2016.04.22 Loborg

Nem mondhatnám, hogy igazán szeretem a túl romantikus filmeket, így ez a film pozitív csalódás volt , mert nincsen benne agyon sírva minden és nem "panaszkodós", csak felvonultatja a "felnövő" fiatalok kételyeit.