Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Továbbállók

jake_green   2017. 06. 13.

Majdnem 5/5-ös film, csak a végére kicsit ellaposodott ~ elnyúlt, amugy szuper volt az első 3/4-e, csak amiatt érdemes megnézni! :) Életszagú teljesen!

Gigi   2017. 01. 17.

Realisztikus, elgondolkodtató alkotás sallangmentesen, mély tartalommal. Aki könnyed romantikus kikapcsolódásra vágyik, ne feltétlenül ezt a filmet válassza.

Zsceeeka   2016. 04. 16.

Igazából vígjátékra készültem , mert éppen nem volt kedvem komolyabb filmet nézni , viszont erre nem mondanám , hogy vígjáték , mert vannak benne m€lyebb gondolatok is , persze többször meg is nevettetett. Tetszetg, hogy nem túlzottan romantikus, mégis érzelmes történet, ajánlom.

Loborg   2016. 04. 22.

Nem mondhatnám, hogy igazán szeretem a túl romantikus filmeket, így ez a film pozitív csalódás volt , mert nincsen benne agyon sírva minden és nem "panaszkodós", csak felvonultatja a "felnövő" fiatalok kételyeit.