Férfi kell!

Férfi kell!

Man Up
Rory Kinnear
Ophelia Lovibond

Nancy, a 34 éves szingli nő véletlenül egy vakrandiba csöppen, ahol Jack személyében rátalál a tökéletes pasira. Csakhogy nem maradhat hosszú ideig titokban, hogy Jack randija valaki más lett volna.

(hp)

Rendező: Ben Palmer
Író: Tess Morris
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier: 2015.04.19.

2019.08.31 indingo

Lassú és unalmas a film. Egy félreértésből indul ki minden, de valahogy nagyon erőltetett volt a történet. A karakterek nem voltak túl szimpatikusak és a humor sem a film erőssége.

2017.07.21 Berto49

Nem nekem valók a romcomok! Ezt erőfeszítéssel végignéztem, talán kétszer el is mosolyogtam magam, de a film nagyon-nagyon messze volt az igazi szórakozástól. A női főszereplő elment, de a férfi számomra a vöröses hajával és szakállával roppant ellen... Több

2017.07.05 stomachh

A forgatókönyv hamar kitalálható, mondhatni sablonos, a megvalósítás viszont igen színvonalas. Nagyon jó szórakozást ígér.

2016.12.07 Szorcsik

Hatalmasakat nevettem ezen a filmen, szuper vígjáték, igazán egyedi, nem másolta a poénokat. Bár a gtörténet nagyon kiszámítható, már az első perctől tudni lehet, mi lesz a vége, ez nem von le az értékéből.

2015.11.15 Regi82

Ritka és jó romantikus komédia ami egyaránt szórakoztató lehet nőknek és férfiaknak is.Igaz,hogy már az első percben lehetett tudni,hogy mi lesz a film vége de így is jól szórakoztam.