ArpiHajdu és Réci   2018. 07. 27.
Jól a hangulat...

Egy lakodalmat (jó esetben) még sosem szemléltünk abból a megvilágításból, ahogyan Eloise és csapata teszi azt a filmben. Ők ugyanis azok, akiknek a meghívó (a fiatal pár és a násznép legnagyobb bánatára) célba ért ugyan, de a megjelenésükre a nagy napon senki sem vágyik. Az Anna Kendrick által alakított főszereplőt mondjuk eléggé méltatlanul ültették a mellőzöttek asztalához, a sztoriból ugyanis szépen-lassan kiderül, hogy ő a menyasszony legjobb (vagyis az ő szavaival élve) a legrégebbi barátnője, s nem is olyan régen még annak bátyjával járt, aki sms-ben szakított vele és a partin már egy új csajjal villog. Vesztett felállás, szó se róla, mondjuk csaló bátyó ide vagy oda, szerintem kevés... több»

HercegPeter   2018. 06. 07.

Már rögtön az elején volt egy olyan sejtésem, hogy ez a film nem biztos, hogy az én ízlésemnek való. Ennek megfelelően elég unalmasan kezdődik és nem egy olyan jelenet is szembe jön, amit még nézni is kínos. Aztán van benne egy pont (talán mikor a szereplők kezdenek felszabadulni), ahol elkezd szerethetővé válni. Azt azért nem mondanám, hogy egy fergeteges film (vígjáték meg pláne nem) alakulna ki belőle, de egy olyan estére, ahol a barátnőddel összebújtok és meg kell nézni valami ilyesmi, általa választott filmet (ne tagadjátok srácok, tudom hogy van ilyen) arra bőven jó. Nekem Anna Kendrick egyébként is nagy kedvencem, úgyhogy kicsit könnyebb volt rávenni erre. Van benne váratlan fordulat is, hiszen a romantikus szál sem úgy alakul, ahogy azt az elején elképzelnénk.

Wyatt Russell
Richard Haylor
Wyatt Russell
Tony Revolori

A film operatőre Ben Richardson és Anna Kendrick már 2014 óta alkotnak egy párt. Korábban több filmben is dolgoztak már együtt (Ivócimborák, Boldog karácsony).

(ArpiHajdu és Réci )

A film költségvetése 5 millió dollár volt és jelenleg 5 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)