Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Dorkateo   2017. 02. 23.

Kiváló. Nagyon szeretem a mélyen érző és értő filmeket. Ahol nem a cselekmény a lényeges, hanem a jelenben levés.

Fahéjgolyó   2016. 10. 12.

Manapság már nem "divat" ilyen filmet készíteni, kicsit elgondolkoztató darab. Inkább dráma mint vígjáték, aki nagyokat nevetni akar ne ezt válassza az adott délutánra.

Ghotik   2016. 09. 26.

Karakteres, meggyőző és hiteles színészi alakítás. Igazi dráma, ami megfogja a nézőt. Jól összerakott, igényes film és a humora sem rossz. Igazi kikapcsolódás volt.

anita9215   2016. 05. 08.

Én imádom Zach Braff-ot a Dokik sorozatból de ez most nem jött össze kellőképp. Tökéletes példa ez arra, hogy nem mindig kell kiemelkedőnek lennie a filmnek. Ez pedig itt tökéletesen a középkategóriát üti számomra. Ami épp megfelel egy délutáni kikapcsolódásnak. Selejtes lett.

tomvétsz   2015. 11. 09.

Minden egyes percét élveztem, nagyon jól egyensúlyozik a dráma és a vígjáték határán, és mindkettőből épp annyit ad, amennyire szükség van. Nagyon jól adagolt mozi egy elsőfilmes rendezőtől, még több ilyet!

Natalie Portman

Zach Braff a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Natalie Portman a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Zach Brafft a film összes jelenetében láthatjuk.