A régi környék

Garden State

2021.11.01 dandelion1983

Tetszett a mondanivalója, a mélysége, ez egy igaz alkotás. A stílusával volt problémám, ezért vontam le egy csillagot a megérdemelt négyből.

2017.02.23 Dorkateo

Kiváló. Nagyon szeretem a mélyen érző és értő filmeket. Ahol nem a cselekmény a lényeges, hanem a jelenben levés.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Manapság már nem "divat" ilyen filmet készíteni, kicsit elgondolkoztató darab. Inkább dráma mint vígjáték, aki nagyokat nevetni akar ne ezt válassza az adott délutánra.

2016.09.26 Ghotik

Karakteres, meggyőző és hiteles színészi alakítás. Igazi dráma, ami megfogja a nézőt. Jól összerakott, igényes film és a humora sem rossz. Igazi kikapcsolódás volt.

2015.11.09 tomvétsz

Minden egyes percét élveztem, nagyon jól egyensúlyozik a dráma és a vígjáték határán, és mindkettőből épp annyit ad, amennyire szükség van. Nagyon jól adagolt mozi egy elsőfilmes rendezőtől, még több ilyet!

2016.05.08 anita9215

Én imádom Zach Braff-ot a Dokik sorozatból de ez most nem jött össze kellőképp. Tökéletes példa ez arra, hogy nem mindig kell kiemelkedőnek lennie a filmnek. Ez pedig itt tökéletesen a középkategóriát üti számomra. Ami épp megfelel egy délutáni kikapcsolódásnak. Selejtes lett.

2015.07.20 philboy

A régi környék egy kimondottan intelligens korhatáros komédia, és hiába gondolkodok rajta, egy rossz szót sem tudok rá mondani. Nagyszerű forgatókönyv, jó rendezés és kiváló alakítások, ezért nézünk filmeket. És hát Natalie Portman... a férfiak biztos értik, miről beszélek.