10 dolog, amit utálok benned

10 dolog, amit utálok benned

10 Things I Hate About You

Bár Biancának számos hódolója van, édesapja fejébe vette, hogy a lány addig nem bulizhat, ameddig nővre, Kat nem talál magának pár. Kattel azonban kiállhatatlan természete miatt senki sem mer kikezdeni. Ekkor jelenik meg egy fiatal srác, aki tervet sző, hogy megszerezze Biancát. Felbéreli Patrick… Több

Forgatókönyvíró: William Shakespeare
Premier (HU): 1999.07.15. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.11.14 Gamehun638

Egy kifejezetten jó tini-romantikus film. Korrekt szereplők. Egyszerű, limonádé film, ehhez való történettel. Bármikor újra tudom nézni.

Kissé bugyuta,csöpögős amerikai romantikus remekmű. :( talán az egyetlen pozitívum Heath Ledger.Sajnos nekem nem lesz kedvenc.teljesen tucatfilm,és fajtájában vannak sokkal jobbak.

2017.07.24 ArpiHajdu és Réci

Modern makrancos hölgy

Kamasz korom egyik kedvenc filmje. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy legalább százszor láttam, de ugyanolyan élvezetes újra és újra mai fejjel is. Egy modern kori Shakespeare feldolgozásról van szó (A makrancos hölgy), s mint ilyen ügyesen vegyíti be... Teljes kritika

2017.07.23 Deku

Elég érdekes film, de nekem kifejezetten tetszett ez a fajta humoros megközelítés. Természetesen romantika szintjén is nagyon jól megállja a helyét, Heath Ledger pedig kiváló volt.

2017.07.10 MP170506

Nagy kedvenc volt! Minden hétvégén ez volt a program. Nagyon jó poénok, aranyos történet, kiváló színészekkel. Heath Ledger-t már itt imádtam!!

A forgatások Washington-ban, Tacoma-ban zajlottak, és a Stadium Gimnázium épületét használták a filmhez.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Larisa Oleynik járt a Sarah Lawrence college-ba, amelybe filmbéli nővére, Kat felvételizni szeretett volna.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az asztalon táncolós jelenet segített Julia Stiles-nak, hogy megkapja a Szívem érted rap-es című táncos film főszerepét.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ez volt Heath Ledger első amerikai filmje. Szerző: ArpiHajdu és Réci