Házibuli (1980)

La boum

Sophie Marceau

Sabnock Sanatory   2020. 03. 16.

Nagyon nagy francia klasszikus.Érzelmes,izgalmas,és kedves,humorral átszőtt történet az első szerelem minden szépségéről,és árnyoldaláról.Nagyon sokszor nézős.

Fildi   2015. 03. 31.

Egy igazán időtálló mindenkori klasszikus. Tinikoromban egészen azonosulni tudtam a szereplőkkel, annyira magával ragadott a film. Ma is szívesen megnézem, hiszen annak a kornak, amelyben játszódik, nagyon jó hangulata van.

Deku   2017. 12. 10.

Nem sok hiányzott, hogy ne nézzem meg ezt a filmet. Irgalmatlanul kegyetlen sztori ez. Ennél a filmnél eszméletlen tökéletes sztoriról marad le az, aki bele sem néz.

FarZoo   2015. 03. 29.

Kedvenc, kedvenc, kedvenc :)Fiatal korom klasszikusa. Emlékszem, hogy hogy beleéltem magam és irigykedtem a szereplőkre. Nagyon aranyos kis jól összerakott film, és a zenéje....

kocoska20   2015. 03. 25.

Nagyon szép, szerethetö film, nincs olyan ember, akinek a film.hatására ne jutna eszébe saját tinikora, annak őrültségei... Őszinte, hiteles színészek, vicces jelenetek. Sokszor láttam, nem lehet megunni. Kortalan film.

GaraiV   2016. 08. 25.

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt, többször is láttam és mindig nagyon lekötött, jól szórakoztam rajta. Kellemes, laza kikapcsolódást nyújtó film, aminek a zenéje is nagyon megfogó.

Macika   2016. 08. 17.

Kamaszkorom egyik kedvenc filmje, imádtam! A zenéjét ma is nagyon szeretem! Egy különleges életkor életérzését nagyon hitelesen bemutató film, nagyon beleéltem magam!