Házibuli

La boum

2023.12.14 R9CK3R

Igazi gyöngyszem

Sok év után vettem elő újra, igazi gyöngyszem mind a mai napig! Semmit nem fogott rajta az idő, tökéletesen visszahozza a 80-as évek hangulatát, Sophie pedig gyönyörű volt régen is, és most is! Azt bánom a legjobban csak, hogy én már soha nem tapasztalhatom meg, milyen volt a 80-as években élni, pedig szinte bármit megadnék érte! Ha létezik még olyan, aki nem látta a filmet, akkor az azonnal pótolja!

Nagyon nagy francia klasszikus.Érzelmes,izgalmas,és kedves,humorral átszőtt történet az első szerelem minden szépségéről,és árnyoldaláról.Nagyon sokszor nézős.

2023.06.07 JRD

A 80-as évek házibulija

Édes, cuki, tini, de hála az égnek, nem amerikai film. Az amcsik csak elrontották volna az egészet. A francia filmgyártás egyik nagy durranása volt anno ez a film, és mind a mai napig erősen tartja a helyét a jó filmek listáján. Hogy ez csak a színészeknek köszönhető… nos, aligha. A nemzetközi sikerhez hozzájárult Vladimir Cosma zenéje, melyből szám több világsiker lett. Talán akad olyan, aki még csak nem is hallott a filmről. Ha így van, akkor nézd meg! Ne ijesszen meg, hogy 1980-ban készült. Attól még a tiniszerelem, az első szerelem örök téma, és mindig, minden korban és stílusban az is marad. A szerelem útján járó kamaszlány keresi önmagát, lázad és megéli élete első szerelmét. És mindebben segít neki a csalafinta Poupette. Vannak olyan filmek, melyek érdemesek a figyelemre. Ez a tinifilm olyan. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.12.10 Deku

Nem sok hiányzott, hogy ne nézzem meg ezt a filmet. Irgalmatlanul kegyetlen sztori ez. Ennél a filmnél eszméletlen tökéletes sztoriról marad le az, aki bele sem néz.

2023.06.06 Gamehun638

Aranyos, hangulatos. Szinte tökéletes tinifilm. Részben még ma is működik a dolog.

2015.03.31 Fildi

Egy igazán időtálló mindenkori klasszikus. Tinikoromban egészen azonosulni tudtam a szereplőkkel, annyira magával ragadott a film. Ma is szívesen megnézem, hiszen annak a kornak, amelyben játszódik, nagyon jó hangulata van.

2022.03.08 Péter Fazekas

Nagyon jó film, imádom még most is.

2015.03.25 kocoska20

Nagyon szép, szerethetö film, nincs olyan ember, akinek a film.hatására ne jutna eszébe saját tinikora, annak őrültségei... Őszinte, hiteles színészek, vicces jelenetek. Sokszor láttam, nem lehet megunni. Kortalan film.

2015.03.29 FarZoo

Kedvenc, kedvenc, kedvenc :)Fiatal korom klasszikusa. Emlékszem, hogy hogy beleéltem magam és irigykedtem a szereplőkre. Nagyon aranyos kis jól összerakott film, és a zenéje....

2016.08.25 GaraiV

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt, többször is láttam és mindig nagyon lekötött, jól szórakoztam rajta. Kellemes, laza kikapcsolódást nyújtó film, aminek a zenéje is nagyon megfogó.

2016.08.17 Macika

Kamaszkorom egyik kedvenc filmje, imádtam! A zenéjét ma is nagyon szeretem! Egy különleges életkor életérzését nagyon hitelesen bemutató film, nagyon beleéltem magam!

2015.11.17 fazsuzso

Gyermekkorom nagy kedvence. A napokban újra néztem, már felnőtt fejjel és még mindig jó filmnek tartom. Időtálló, nosztalgikus. Sophie Marcau legjobb filmjei.

2015.03.19 Vanessa

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje. Romantikus, tiniknek való, szerethető kis alkotás. Sophie M. nagyon bájos benne, jól alakít.

2015.03.28 tuskólédi

Az teszi érdekessé a filmet, hogy a szülők ugyanazokon a problémákon esnek át, mint tinilányuk. Nagyszerű látni ki hogy küzd meg ezekkel a problémákkal, amik az élet során újra és újra jelentkeznek, habár egy felnőtt azt gondolná, ez kamaszkori dolog.