A bambanő

A bambanő

Never Been Kissed
Adepto

Egy újságírónő visszamegy a középiskolába egy eredeti sztoriért, és ismét eljátssza, hogy diák - ám kénytelen szembesülni azzal, hogy a gyerekkori traumáit újra kell élnie, és túl is kell rajtuk lépni.… Több

Premier (HU): 1999.10.21.

2017.12.24 indingo

Helyes és könnyed amerikai romantikus filmecske, bár néhol kicsit szirupos. A története kiszámítható, de kedvelhető. Drew Barrymore alakítása is elég jó.

2016.02.15 doroffee

Kedves, aranyos, poénos film, jól hozza az enshe paródiáját a tinifilmeknek. Attól függetlenül láttam mát jobbat is a kategóriájában, nem hagyott bennem túl mély nyomot.

2016.02.20 Adepto

Aranyos, kedves vígjáték, amely könnyed szórakozást nyújt amellett, hogy egy picit elgondolkodtat. Nem mondom, hogy kategóriájában nem láttam jobbat, de Drew Barrymore annyira lazán játssza el Josiet, hogy ha látom, hogy lesz a TV-ben tuti megnézem, mert tudom, hogy kikapcsol.

2015.04.28 Zsofi821

Romantikus komédia, egyszerre vicces és abszurd. Barrymore és a mellékszereplő Jessica Alba karaktere is emlékezetes marad számomra. Ajánlom mindenkinek ezt a minőségi vígjátékot.

2015.11.22 Jozzsef

Nem volt rossz film,de láttam jobb romantikus vígjátékot is.Elég idegesítő volt,hogy már mennyirre béna ez a nő azért az már látszott,hogy színészkedés.A poénok is nagyon gyengék.

Drew Barrymore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Chloë Sevigny szóba jött Aldys szerepére. Szerző: rbernadett

James Franco filmes debütálása. Szerző: rbernadett

Leelee Sobieskinek eredetileg Kristin szerepét ajánlották fel, de ő inkább Aldyst választotta, mert az ő karakterét sokkal érdekesebbnek találta. Szerző: rbernadett

2008
A narancsvidék