Adventureland - Kalandpark (2009)

Adventureland

HannaK   2020. 09. 24.

Nagyon kedvelem ezt a filmet olyan szabadságérzésem lesz tőle, meg hogy mindent el lehet érni az életben csak igazán akarni kell.

indingo   2016. 02. 18.

Nekem nagyon tetszett a film, az a fáradtság ami áradt belőle. A történet picit lassú, kicsit lerágott, de eléggé életszagú. Jesse Eisenberg szerintem elég karakteres film, még nem volt olyan film amiben nem tetszett volna.

Orosz István   2017. 07. 18.

Nem rossz film, egyszer nézhető. Emlékeztet egy kicsit a kamaszkoromra. A zenék jók benne, meg azért a mondanivalója is a helyén van szóval családi filmként, is ajánlani tudom.

7ETEDIK   2017. 04. 10.

Nem egy nagy film, az embert mégis kellemes nosztalgiával tölti el: első nagy szerelem, fiatalkor, az élet első komolyabb megpróbáltatásai. Eisenberg és Stewart nem nagy színészek, mégis jól működnek együtt és van köztük kémia. A vége pedig különösen szép.

Szilonka   2017. 05. 20.

Nagyon közel áll a szívemhez ez a film, pedig igazából semmi extra nincs benne. A kedvenc jelentem, amikor évek múlva találkozik a párocska egy esős este.

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Unalmas és vontatott film. Nem volt sok értelmes megnézni sajnos. Nem fut ki semmi értelmesre a történetszál. Egyedül a szereplőgárda isteni, de ez rendes történet hiányában sajnos kevés.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Nagyon kellemes film, jó az atmoszférája, valahogy árad belőle a nyugodtság. Fülbarát zenékkel és elég neves színészekkel megfűszerezve. A története egyszerű, de kedvelhető.

Eisenberg és Stewart első közös filmje.

(7ETEDIK )

A film bemutatóját ugyanarra a napra időzítették, amikor az Adventureland park újra megnyitott: 2009. március 27.

(magyaristvan)

Alkonyat rendezője, Catherine Hardwicke ellátogatott a forgatásra, hogy felajánlja Isabella Swan szerepét Kristen Stewartnak, amit a színésznő el is fogadott.

(ps)

A forgatás alatt a stáb nagy részét munkára fogták, hogy takarítsanak havat, ugyanis a forgatás télen zajlott.

(ps)

A filmet a pittsburghi Kennywood Parkban forgatták. A hullámvasutak a valóságban is működnek.