Adventureland - Kalandpark

Adventureland - Kalandpark

Adventureland
varjú

James (Jesse Eisenberg) a diploma megszerzését követően a fárasztó egyetemi éveket egy európai utazással szeretné megkoronázni. Szülei azonban nem tudják fizetni az utazás költségeit, így James kénytelen munkát keresni. A helyi vidámparkban talál munkát, de egyáltalán nincs a kedvére a dolog. A… Több

Rendező: Greg Mottola
Író: Greg Mottola
Premier (HU): 2009.07.16. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2020.09.24 HannaK

Nagyon kedvelem ezt a filmet olyan szabadságérzésem lesz tőle, meg hogy mindent el lehet érni az életben csak igazán akarni kell.

2016.02.18 indingo

Nekem nagyon tetszett a film, az a fáradtság ami áradt belőle. A történet picit lassú, kicsit lerágott, de eléggé életszagú. Jesse Eisenberg szerintem elég karakteres film, még nem volt olyan film amiben nem tetszett volna.

2017.07.18 Orosz István

Nem rossz film, egyszer nézhető. Emlékeztet egy kicsit a kamaszkoromra. A zenék jók benne, meg azért a mondanivalója is a helyén van szóval családi filmként, is ajánlani tudom.

2017.04.10 HE7EDIK

Nem egy nagy film, az embert mégis kellemes nosztalgiával tölti el: első nagy szerelem, fiatalkor, az élet első komolyabb megpróbáltatásai. Eisenberg és Stewart nem nagy színészek, mégis jól működnek együtt és van köztük kémia. A vége pedig különösen szép.

2017.05.20 Szilonka

Nagyon közel áll a szívemhez ez a film, pedig igazából semmi extra nincs benne. A kedvenc jelentem, amikor évek múlva találkozik a párocska egy esős este.

Eisenberg és Stewart első közös filmje.Szerző: HE7EDIK

A film bemutatóját ugyanarra a napra időzítették, amikor az Adventureland park újra megnyitott: 2009. március 27.Szerző: magyaristvan

Alkonyat rendezője, Catherine Hardwicke ellátogatott a forgatásra, hogy felajánlja Isabella Swan szerepét Kristen Stewartnak, amit a színésznő el is fogadott.Szerző: ps

A forgatás alatt a stáb nagy részét munkára fogták, hogy takarítsanak havat, ugyanis a forgatás télen zajlott.Szerző: ps