Jóbarátnők (2006)

Friends with Money

Jóbarátnők
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Attila G.   2019. 03. 22.

De miért?

Valljuk be őszintén, ez egy olyan film, amit értelmetlen volt elkészíteni. Bár az a baj, hogy filmnek is nehéz nevezni – maximum rossz vizsgafilmnek, ha ez lenne az adott rendező első alkotása (nem nézek utána, hogy így van-e) –, mert úgy igazából nem szól semmiről. Mondjuk akadnak olyan filmek, amik látszólag nem szólnak semmiről – aztán a felszín alatt burkoltan mégis –, és mégis valahogyan elvarázsolják, elkápráztatják az embert. Idén is volt már szerencsém ilyet látni moziban. Na ez a film nem olyan. Sok esetben mindenféle összefüggés nélkül követik egymást a jelenetek. Kicsit amolyan kicsapongó etyepele katyvasz az egész. Nincs bajom azzal, ha hölgyek csacsognak, beszélgetnek, ha az egé... több»

julis   2017. 09. 03.

Hát nem is tudom, miként lehetne ezt a filmet igazán kifejező módon jellemezni. Alapvetően nem egy rossz film, bombabisztos castinggal, a történet viszont rettenetesen unalmas, amit néha ugyan megment egy-két aranyosabb poén.

dosty   2015. 09. 30.

Kellemesen szórakoztam, de azt hiszem, már most kijelenthetem, nem ez volt életem legjobb filmélménye. Az alakítások egészen rendben voltak, de a sztori nálam egyszerűen felejthető volt, szinte semmi nem maradt meg a filmből.

Scott Caan
Scott Caan
Greg Germann

A film összbevétele 18,2 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

6,5 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)